Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy viszonyultok a molett, ducibb csajokhoz?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Leírom bővebben mi zavar és mi vonz a ducibb csajokban. Kíváncsi lennék, ti hogyan viszonyultok hozzájuk?


Nem mondom, hogy "csajozógép" vagyok, de elég sokat vagyok lányok társaságában. Sok közülük duci, és sokszor próbálnak közeledni hozzám, éreztetik, hogy tetszem meg szeretnék ha felfigyelnék rájuk stb.

Mindjárt az elején elmondanám, hogy alapvetően nekem nem jönnek be a "kövér" csajok. Ezért a kijelentésemért most lehet útálni, meg bunkónak tartani, de ez van, bocs nem tehetek róla. :)

DE! Azt is el kell mondanom, hogy nagyon sz.ar érzés elutasítani egy ilyen lányt, főleg azért, mert legalább 90%-ban elmondható (legalábbis az én tapasztalatim szerint), hogy az ilyen lányok sokkal kedvesebbek, szerényebbek, aranyosabbak, megértőbbek és kevésbé beképzeltek mint bombázó társaik. Sokan közülük nagyon szépek, mármint ha ledobnának pár kilót...


Nem is ragoznám túl... A lényeg, hogy engem kicsit bánt, néha, hogy vissza kell utasítanom az ilyen csajok közeledését, és csak barátságot tudok elképzelin velük. Dehát ez van, ha valaki nem tetszik külsőre azzal úgysem működne egy párkapcsolat...


Lehet csak én vagyok érzékeny, hogy ilyen dolgok zavarnak? :)

Srácok, ti hogy vagytok ezzel? Mi a véleményetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Persze lányok véleményét is várom...



---------------------------------------------------------

(

ja és nem vagyok:

- terhes,

- homár,

- emos,

- biszex,

- nekrofil,

- stb. mielött valami degenerált ilyet kommentelne :D

(és semmi bajom a "nem heterókkal" mielött ezért is beszólna valaki :D)

)


Köszi előre is a válaszokat!


2010. ápr. 18. 23:16
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Na azért azt nem mondanám, hogy minden teltebb, sőt kövér lány jujj de ari. Ismerek néhány lányt, 90-100-110 stb súlyokkal, akik úgy elvannak szállva maguktól, hogy én csak lesek. Beképzelt, önző, nagyképű libák, pedig itt aztán tényleg nincs mire annak lennie, hiszen se jó teste, se szép arca, se kisugárzás.

Sokszor találkozom olyan fiúkkal, akik azt állítják, hogy csakis vékony lány a szép, fujjj hurka meg ilyenek, aztán hopp jön egy megnyerő duci lány, és fel is borult a rend ennyi.

Lehet éppen holnap jön veled szembe egy bálna és elsodor magával.

Bocsánat a nyers fogalmazásért, csak nem szeretem ha egy embert ilyen kategóriákba helyeznek.

2010. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

az egyik haverom szidta egyik osztálytársnőnket, hogy dagadt, pedig a csaj nem volt az, arányos volt a testalkata, épphogy volt mit rajt fogni, aztán nyári szünet elején egy 100kgos csajjal mászkált, azóta is járnak... szóval.:S

amúgy én azt szeretem ha valakin van mit fogni, meg szeretem ha valaki picit "ducibb", de azért egy olyan lánnyal nem járnék, akit már gyúrni lehet...

19/F

2010. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kösz a kommenteket, nyugodtan jöhet még, látom eléggé megoszlanak a vélemények, ami szerintem jó dolog. Még anyit, hogy nem a nádszál vékony csajokra bukom, nem azt mondtam. Én is szeretem ha egy lány átlagos, szóval se nem csont vékony se nem túlsúlyos, és nem kizáró ok az sem, ha picit molettebb az átlagnál... am. ne értsetek félre nem akarok én megbántani senkit az alkata miatt, én sem vagyok mindíg annyira formában, rajtam is van olykor felesleg, szóval tudom milyen érzés ha zavar valakit. Persze vannak akik jól érzok magukat a bőrükben, még ha kicsit ducibbak is, és ezzel semmi gond, ez egy jó dolog.


----

Ahogy visszanéztem és számolgattam, most már ikreket várok! Szóval kösz, de majd várom a zsetont a gyerktartás miatt... :D XD XD

2010. ápr. 19. 16:14
 24/27 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Sziasztok szépfiúk!:D

Én egy "bálna" vagyok. A száztizen kilómmal,meg a 170 centimmel. Mégis tök jó pasim van,és jónéhányat visszautasítottam már életem során.

Én tökre tiszteletben tartom,ha egy pasi a piszkafákat szereti,neki ez tetszik.

Az már kellemetlenebb,ha pont egy ilyen pasit szúrsz ki magadnak:)

Akik viszont a bálnákat szeretik nyilván értékelik a puha husit,amit egyesek szerint hajtogatni kell:D

Esküszöm hogy én abszulut boldog vagyok,jól érzem magam. Én úgy gondolom így vagyok gyönyörű(ez sugárzik is állítólag).A bálnák is megtalálják előbb-utóbb a társukat.

Kedves bálna társaim kitartás!

Kérdező nagyon helyesen teszed,hogy nem hitegeted a csajokat,legyetek barátok. És azt hidd el nekem,hogy egy

"bálnától" hűbb barátot sosem találsz.

2010. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Arra kerestem rá, hogy "homártasi", erre ez volt a 2.ik kérdés??
2010. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sz.r érzés visszautasítani? Jaj, te szegény xD

Amúgy... 70 kiló fölött vagyok a 165 centimhez (most épp 74), de érdekes módon nem nyomultam sose pasikra (mármint azért, hogy megszerezzem... kapcsolatban ragaszkodó vagyok, ha szeretem a másikat, de az most más...)

Mindig volt pasim, úgy, hogy nekem nem kellett tennem érte semmit.

"Csak azért kedvesebbek, mert őket mindenki visszautasítja, és örülnek 1-2 jó szónak is." Erre meg csak annyit, hogy engem sem a kedvességemért szeretnek a pasik, mert nem igazán vagyok az, ki kell érdemelni xD És 1-2 jó szó édes kevés. Mégsem szoktak visszautasítani, bár már régóta nem "pasizok", mert lassan 2 éve együtt élek a párommal, + azóta van egy közös kislányunk, de előtte azért voltak dolgok, és sosem kellett panaszkodnom :-D

(nemsokára)22/L

2010. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 tothkr válasza:

Sziasztok!

Hát én sem vagyok éppen csontkollekció az biztos :)de azért a pasik engem is szeretnek:)(167/86),de jól öltözködök és boldog vagyok, és ez látszik rajtam.egyébként pedig ha nem tetszik egy lány mond meg neki.Attól rosszabb nincs ha valaki hantázik. Különben pedig nekem se tetszenek a vékony pasik :) bocsi.

Tehát csak bátran.Max egy "barátot" elveszítesz.

2011. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!