Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 158cm,50kg, kismell, közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

158cm,50kg, kismell, közepes fenék 18 éves nő, aranyos arc, barátkozó jellem. Vélemény?

Figyelt kérdés
Őszinte (nagyon) szókimondó,kedves , szeretetteljes ,barátkozó , jó beszélgető társ, az autók jobban érdeklik mint a magassarkúk (amit hordani se tudok mert nem tudok benne menni😂, ezért nem is próbálkozok hogy magasabb legyek nekem igy pont megfelel), pici(alacsony)" cuki" nő,pisze orr,dús ajkak,nagy barnás szemek, karcsú testalkat ,pici kezek,félhosszú szőke haj,ápolt,nagyon sokra tartja a higiéniát,nem társat keres mert ez nem egy társkereső..Csak véleményt szeretnék kérni így leírás alapján :) Érdekel :)

2016. aug. 11. 00:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

"nem társat keres mert ez nem egy társkereső."


Akkor minek írod ide ezt ki? Így nem lehet véleményt mondani ennyi alapján, nem ismer itt senki téged.

2016. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni vagy mi? Oda van irva mit várok...
2016. aug. 11. 01:01
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Kép és beszélgetés nélkül ne várj korrekt választ.


Amit itt leírtál, az mind szép, és jó, csak nem biztos, hogy igaz.


Amúgy szeretem az alacsony nőket. :D

2016. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nem lehet mit mondani, de ezt te is tudod szerintem. Dobj fel képet a fejedről :)
2016. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Esküszöm igaz :D csak úgy nem tudnák ilyeneket írni :D csak azt irtam le amit látok meg amif a barátaim gondolnak rólam...De inkább a belsőre vagyok kíváncsi hogy az úgy korrekt e?!
2016. aug. 11. 01:03
 6/31 anonim ***** válasza:
De erre nem tudok válaszolni, mert nem ismerlek. Elhiszem neked, hogy ezeket hallod vissza magadról, de anélkül, hogy legalább egy picit ismernélek, nem fogok véleményt alkotni rólad.
2016. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%
Hogyé adod?
2016. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Sovány lehetsz.
2016. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Jo lehetsz, de 12 egy tucat is. Igy ismeretlenul senkinek semmit nem mond rolad ez a leiras. Egyszeruen nincs ertelme a kerdesednek. Bocs
2016. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudsz olvasni vagy mi? Oda van irva mit várok..."


Hoppá, na kibújik a szög a zsákból. Szerintem drága te nem tudsz olvasni és még te mondod magadról ezeket a szép dolgokat? Fogd fel, hogy ennyi alapján nem lehet véleményt írni. Minden nő ilyeneket ír magáról, de attól nem biztos, hogy igaz. Elég agresszívnak tűnsz és idegbetegnek. Nem tűnsz "kedvesnek", mint ahogy te hívod magad. Ennyi alapján nem lehet személyekről véleményt nyilvánítani, ahhoz ismerni kellene a másik embert elég jól. Nem gondolod?

2016. aug. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!