Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkósság lenne, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkósság lenne, ha a barátnőmnek ilyet mondanék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyes okok miatt nem kedvel az anyja, de folyton kínál ennivalóval mikor ott vagyok náluk. De mivel tudom, hogy nem szívesen látnak és fogadtnak ott ezért nem szeretnék enni. Egész egyszerűen nem esik jól az étel.
2016. aug. 11. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te, nem gyanús, hogy az anyja mindig ezekkel kínál:


gombaleves, rántott gombafej, gombapaprikás, gombás zúzapörkölt, rakott gomba, gombafőzelék, gombamártás?

2016. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne bunkóság, ha a felmerülő problémákat meg akarjátok beszélni? Megmondod, hogy te nem érzed otthonosan magad náluk, és nem tudnál ott jóízűen enni. Még mindig jobb megbeszélni az egészet, mint úgy tenni, mintha nem lenne semmi probléma, és kölcsönösen jópofizni.
2016. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne bunkóság. Mindent meglehet beszélni, fel lehet vállalni a véleményedet. :)

Ha nem is mindig feltétlen nyaltan... de oda lehet úgy menni, hogy jól vagy lakva. :)


Voltam én is így... Szar volt. Volt, hogy másfél napig egy fekete teán voltam... Inkább hazudtam,hogy nem vagyok éhes, ettem már, stb...

2016. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nyíltan
2016. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát, én is így vagyok, ha nem látnak szívesen valahol, de mivel a barátnőmről lenne szó, én biztosan igyekeznék jó viszonyt kialakítani. És már csak azért is ennék a hölgy főztjéből, még virágot is vinnék neki, meg bort, hogy jól beb...sszon. :D Hamar feloldódna a helyzet. :)
2016. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vihetsz te ennek aranyat is, akkor is utálni fog mint egy szart mert a lányának orvost, üzletembert stb kategóriájú embert akart!
2016. aug. 11. 21:01
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Ugyan már, ilyen nincs. És mivel megkínál ennivalóval, látszik hogy illedelmes, szóval ha jól közelednél felé, egy idő után már nem csak az illem szólna belőle.
2016. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "jó" anyósok. Az ex anyósa is állandóan kajáltatott, de ő ezt csak a saját önmegvalósítása, önigazolása végett csinálta,hogy ő milyen rendes ember, ami persze nem volt igaz. Mögöttem ez a mi a fszt akar ez már megint típus volt. Nálunk ez úgy végződött, hogy annyira lebeszélte rólam, hogy szakított. (sajnos így nevelte,félt tőle mint a tűztől)
2016. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fru_ ***** válasza:
De ha mindig visszautasítod, akkor egyre jobban fog utálni... de értem, hogy ettől nem leszel orvos.
2016. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy ebben a sztoriban a bunkó, de legyél nagyvonalú, és ne utasítsd el a kínálást, ha nem is esik jól.
2016. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!