Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkaptam valamit és most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam valamit és most nem tudok hozzá jól viszonyulni, hogyan változzon ez?

Figyelt kérdés
Pettingeltünk és figyelünk, tudom, hogy kezet mosott, hisz láttam, mégis lett valami bajom. Viszket, éget, fáj. Tudom, hogy nem tehet róla, mégis olyan rosszul érzem magam. Koszosnak és alig tudok másra figyelni. Nem tudok Veled kedves lenni, nem esik jól az érintése. Folyamatban a kezelés, de nem fog egyik napról a másikra elmúlni. Addig jó lenne a fejemben rendet tenni, hogy tudjam most is szeretni, mert szegény tényleg csak örömet akart okozni, nem fájdalmat.
2016. aug. 11. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél rendet a fejedben :)

Nyilván nem volt szándékos, az sem biztos, hogy miatta kaptad el, egy betegségnek lehet lappangási ideje is. Mindenesetre ha eddig nem, akkor most szólj neki is, mert lehet neki is kezltetnie kéne magát- még akár az is előfordulhat, hogy te adtad Neki át. Gondolom túl sokszor nem akarjátok oda-vissza passzolgatni.

Viszont ha emiatt tényleg nehezdre esik szeretni, akkor valami más is kell, hogy legyen a háttérben. Ha ez egy átlagos, jól működő monogám kapcsolat, nem hiszem, hogy indokolt lenne bármennyire is, hogy ezért ennyire elzárkózz.

2016. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy petting volt, nem hiszem, hogy lenne mód visszaadnom. Tekintve, hogy jelenleg egy ölelésnek se örülök, így erre nagy veszély nincs.

Tudom, hogy most fejben a bibi, csak még szüzek vagyunk. Sose volt ilyen gondom és olyan koszosnak érzem magam. Emellett tényleg nagyon viszket és fáj, nehéz elvonatkoztatni tőle.

Azért írtam ide, hátha mással is előfordult már, az segítene picit megnyugodni.

2016. aug. 11. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos, hogy tőle kaptad el, simán lehet, hogy csak előjött a hüvelygomba
2016. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mostani párom mellett jött ki először ilyesmi. Semmi komoly, egyszerű hüvelygomba, de borzalmasan megszenvedtem vele, meg elég kellemetlen helyzetben jött elő.

Szóval megértelek, én konkrétan teljesen kiborultam, elsírtam magam. Tényleg a fejedben kell rendet rakni, nagyon sok nőnél előfordul ilyesmi spontán is, ha strandol és nem veszi le a vizes fürdőruhát, vagy ha egyszerűen felborul az immunrendszere, hormonháztartása. Azt javaslom, hogy beszéljetek a dologról. Kérd meg, hogy fokozottan figyeljen a higiéniára, ha hozzád ér. Magadat pedig semmiképp ne okold, sajnos előfordulhat mindenkivel. De mindenképp kommunikáljatok, és hagyd, hogy picit vígasztaljon, megmosolyogtasson. Rajtam ez segített, és csak erősebb lett tőle a kapcsolatunk.

2016. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lenne mód visszaadni? Ha kézzel átvihette magáról rád, akkor ez működik visszafele is sajnos:). Ne haragudj de most így kicsit tanácstalan vagyok, mit jelenthet nálad a petting, bár ennyire nem akarok/tam belemenni a témába.
2016. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a nagy eszetekkel elkezdett szárazon ujjazni, és kidörzsölt. Ennyi hámsérülés bőven elég, hogy a hüvelygomba kialakuljon. Mivel ezek a kis köcsögök mindig ott lapulnak, csak amíg kis számban, addig nem okoznak gondot.

Nőgyógyászt felkerestél már?

Ja, és a legtöbb nemi betegség orális szex útján is terjed. Kézmosásról volt szó, gondolom orál nem volt, de jó tudni. ;)


Majd a doki megmondja mi ez, hogy kaptad el, és kell-e a pasid kezelni.

2016. aug. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!