Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ypszilon1980 kérdése:

Szerintetek létezik az, hogy egy nő régi lelki sérülés miatt nem tud egy új kapcsolatban viselkedni?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy egy nálam idősebb nővel megismerkedtem és kialakult köztünk egy szerelmi kapcsolat. Az egész az elején, kb. 2-3 hétig csak a szexről szólt, semmi másról. Aztán elkezdtünk programokra is eljárni, szórakozni és valahogy minden megromlott. Párszor nyílvánosság előtt megalázott, elmondása szerint azért nem foghattam meg a kezét, mert nem ehhez van szokva, mert őt csak bántották, verték, bezárták, nem vitték sosem sehová és most ez a helyzet neki új, de engem szeret. Ilyenkor mindig szakítani akart, utólag mindig viszakozott, megbeszéltük, hogy folytatjuk és nincs semmi baj, aztán másnap felhív, hogy vége, aztán mégsem. Tegnap ugyanez volt, bár itt már én is kiakadtam és a sértéseit nem bírtam elviselni, a vége az lett, hogy elzavart, hogy ne is keressem, ne hívjam, aztán fél óra múlva felhívott magához, hogy igyunk meg beszélgessünk, megint azt mondta, hogy semmi baj nincs és, hogy folytatjuk. Aztán ma reggel megint felhívott, hogy ő ezt nem bírja, adjak neki időt meg ilyenek. Azóta face-n letörölt, Viberen nem válaszol, nyílván nem is akarom zaklatni, de úgy néz ki, hogy ennek most komolyan vége. Annyit elmondott, hogy az előző pasija is mikor vitatkozott vele, akkor utána megütötte meg megverte. Hogy lehet egy ilyen helyzetben viselkedni? Mit csináljak most?

2015. aug. 26. 23:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Lépj ki ebből a kapcsolatból, ő egy beteg ember, professzionális segítségre szorul.
2015. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%

Egy rakás lelki sérült csajom volt már, ilyen probléma mondjuk nem adódott, de más módokon lépték át teljesen elképesztő mértékben a normális viselkedés határát.


Szerintem hagyd ott a fenébe, különben éveket szánhatsz rá, és még akkor sem fog megjavulni a helyzet. Másszon ki ő maga a gödörből, és keressen kapcsolatot majd akkor, amikor már kint van belőle.

2015. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ki kéne lépni, mondjuk ő szerinte én vagyok pszichopata. Bár ahogy elnézem ennek már vége van jelen állás szerint, csak kicsit dühít a dolog, mert az előző párkapcsolatom is azért ment tönkre, mert a lány visszament a volt férjéhez, aki verte, most meg ez a nő is úgy néz ki, hogy azt nem tudja megszokni, hogy szeretik és nem bántják. Sajnos én nem olyan vagyok, aki egy nőt megüt, de ha az lennék, akkor biztos nyerő lennék nála.
2015. aug. 26. 23:43
 4/23 A kérdező kommentje:
Sün Integré: Hogy kezelted azokat a helyzeteket?
2015. aug. 26. 23:44
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló csajom volt, 9 hónapig játszottuk ezt, aztán nagyon ráuntam.

Még 2 év múlva is rám írt.


De felejtsd el, legjobb lesz neked.

2015. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Próbáltam türelemmel (elnéztem mindent, vártam sokat, hátha idővel biztonságban fogják érezni magát velem, és elmúlik a lelki bajuk - nem múlt el), próbáltam veszekedéssel (semmi sem változott), próbáltam sok beszélgetéssel, tanácsokkal amatőr pszichológusként fellépni, az sem használt.


Ma már azt mondom, teljesen felesleges volt ennyi időt ezekre a nőkre pazarolni. Én alkalmas vagyok a párkapcsolatra legalább alapszinten, és olyan nőt szeretnék, aki szintén alkalmas. Aki nem az, az aszalódjon egyedül, nélkülem.

2015. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért nehéz dolog ez, mert ha eltűröd és az van mindig, amit ő akar, akkor papucs meg pancser leszel, ha meg megpróbálsz érvényesülni úgy, hogy felemeled a hangod ellene és vitatkozol vele, vagy leversz valamit az asztalról, akkor meg bunkó leszel meg ilyenek. Ja és azt nem is írtam, hogy amúgy ott robbant ki a dolog tegnap, hogy valamit kérdezett, nem tetszett neki a válasz és azon kezdtünk vitázni, aztán meg pofánvert, igazából emiatt lettem dühös. Aztán meg még szabályosan rám is rontott. Az érdekes az volt benne, hogy én nem csináltam semmit, de mintha arra várt volna, hogy megverjem, de mivel nem sikerült ez neki, nem érte el a célját és tovább fokozta a dühét. Tudom, hogy kacifántos meg bonyolúlt, de higgyétek el, hogy komolyan megijedtem a helyzettől és nem tudtam mi a legjobb megoldás.
2015. aug. 27. 00:00
 8/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyik csajomat pont egy hasonló vita után hagytam el. Minden komoly ok miatt nekem esett, ököllel-tenyérrel ütögetett, öt centiről az arcomba üvöltött, és nekem is végig az a benyomásom volt, hogy azt akarja, verjem meg. (Egy rakás csávója megverte énelőttem, és ez - a verés - folyamatosan téma volt nála.)


Annyit tettem amúgy csak, hogy eltoltam magamtól - még csak nem is löktem -, máris rázendített, hogy én is olyan agresszív állat vagyok, mint a többi férfi, én is bántani akarom, és persze jött megint nekem, ütött-vert, talán egyszer még rúgott is (de erre már nem emlékszem pontosan).


Én fogtam magam, szó nélkül eljöttem, és miután úgy éreztem, még egy ilyen helyzetet már nem bírnék ki, és tényleg lekevernék neki egy hatalmasat, idáig pedig nem akartam alacsonyodni, szakítottam vele.

2015. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sün Integré: Azért az nagyon szar, mikor megszeretsz valakit, próbálsz neki segíteni, eltűröd a dolgait és közben meg te sérülsz a legjobban, a vége meg az lesz, hogy fuccs a kapcsolatnak, mert nincs közös nevező és megoldás. Nem tudom te milyen ember vagy, de engem ezek a dolgok mindig megviselnek és ilyenkor elgondolkozok azon, hogy mi az a pont, ahol meg tudod fogni a nőt és ahonnan meg tudsz bízni benne. Én el nem tudom azt képzelni, hogy valaki szeret, szerelmes belém és akkor egy ilyen álindokból elindított veszekedés miatt egy perc alatt mindennek vége és már látni sem akar és már soha sem akar tőled semmit és kiábrándult belőled és stb.... Én is dühös vagyok rá és iszonyodok az ilyen viselkedéstől, de ha azt mondaná, hogy beszélgessünk vagy valami, akkor szóba állnék vele, és a szeretet iránta még nem múlt el, majd idővel persze igen.
2015. aug. 27. 00:10
 10/23 A kérdező kommentje:

Nálam ugyanez volt a szitu, hogy nekem jött, megfogott, üvöltött velem, csak mondjuk engem nem tudott ütögetni, mert közel mentem hozzá, hogy ne legyen tere, aztán toltam el magamtól és tök ugyanez, hogy én is olyan agresszív vagyok, mint a többi és nálunk is sokszor volt téma hogy verték.

Én mondjuk azt a verziót adtam elő, hogy akkor tényleg legyek agresszív és valójában azt akartam, hogy ennek vége legyen és most már harmadszorra úgy zavarjon el, hogy tényleg vége. Bort kiöntöttem az asztalán, a táskáját lerántottam a földre, a papírzacskós papírtasakot felrúgtam. Kárt nem akartam neki okozni, így igyekeztem mindent úgy csinálni, hogy a lehető legkisebb mértékben. Szerinte ezért vagyok pszichopata, bár előtte is mondta ezt nekem, szóval nála mindegy volt. Természetesen mikor visszahívott este magához, akkor azért rákérdeztem, hogy okoztam-e neki kárt és rendezem, ha szeretné, de nem akarta. A bajom most az, hogy bár megjátszottam ezt a dolgot, mégsem tudom elviselni, hogy ilyen álhülyeség miatt kell egy kapcsolatnak tönkremennie és hát mivel szeretem még mindig, ezért nehéz elengedni. Mikor visszamentem hozzá este, akkor az volt a mondandója, hogy inkább őt ütöttem volna meg, mert a terítőből a bor nehezen jön ki.......

2015. aug. 27. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!