Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan létezik, hogy valakinél...

Olyan létezik, hogy valakinél az erekció érdeklődés hiányában elmarad?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve egyedül vagyok, azt vettem észre, hogy ha ránézek egy lányra, már nem indít be nálam olyan dolgokat, amitől ágaskodna a szerszám. Továbbá olyan 1,5-2 éve konkrétan nem vertem ki. Valóban előfordulhat, hogy a szexuális vágy az érdeklődés csökkenésével nem kerül előtérbe?

22/F



2016. júl. 28. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok egyedül, de ugyanúgy kanos vagyok, mint amikor volt párom.


Nálad valami más probléma van, ami akár lehet hormonális is. Nem voltál még ezzel orvosnál?

2016. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, 1-es?
2016. júl. 28. 16:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként depressziótól, lehangoltságtól lehet impotens valaki?
2016. júl. 28. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
28 vagyok és depressziós beteg (+ egyéb más). Elképzelhető a depressziótól, de nekem azért kicsit furcsa. Ezért is mondtam, hogy orvoshoz kéne menni és ki kéne zárni a szervi problémákat.
2016. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aszexuális vagy, van ilyen.
2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BiTOPro97 válasza:

Ez kb. 99% , hogy önértékelési zavar, a sikerek hiányában.


De nem én vagyok a teraputa, hanem a pszichiáter nagynéném, nekem ne higgy. És inkább pszichológus (terapeutához) menj, mert ha szervi oka van, azt még nehezebb lehet feldolgozni pszichésen, ha meg nem szervi, akkor fel át kell dolgozni terápiásan.

2016. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!