Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennel ha a parod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennel ha a parod impotens lenne?

Figyelt kérdés

Lanyok,ti mit tennetek ha a parotok impotens lenne? 2 eve vagyunk mar egyutt, es az utobbi idokben jott elo nala ez az impotencia. Felall neki,de ido elott lelankad.


A szexualis eletunkkel sose volt problema,viszont mostanaban borzaszto. Probalok mindenben mellette allni,es tamogatni,mert latom rajta,hogy milyen rossz neki. Tegnap este felhoztam neki az orvos lehetoseget is,es azt mondta meg majd atgondolja.

Egyebkent en nagyon sokszor kivanom a szexet,es igy eleg nehez kibirni:(

Ti mit tennetek?


21/N a parom 34 eves.



2016. aug. 12. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

LEgyél szíven elküldeni orvsohoz.

Egy vérképet csináltassatok.

Lehet, hogy fáradtság, stressz, de gondolom erről tudnál.

Ha vitamin/nyomelem hiány az oka, szedess vele vitamin komplexet és esetleg cinket.

Ha a hormonszintje rossz, küldd el rendszeresen futni, etess vele húst és zöldséget és esetleg valami enyhébb testo-növelőt.

2016. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Ezek szerint nem minden a vagyon meg az egzisztencia?

Ja... hogy az ágyban is jó kellene legyen... hát... adj lentebb az igényeidből vagy egyik vagy másik oldalon!

2016. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%

5.

Ez csak szimplán...lol

Mesteri volt :)

2016. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém is 34, és attól is áll neki, ha megharapom a nyakát. Egész nap szexelne. Pedig én 37 vagyok.


Szóval ebben a korban ez nem normális. Vagy lelki gondja van, amit nem oszt meg veled, vagy szervi. Pl. cukorbetegség, keringési zavarok. Rugdosd el dokihoz és vizsgáltassa ki magát! Beszélgess vele, hátha kiderül valami.

És ne hagyd el. Elvégre nem csak akkor a párod, ha minden OK.

Ha kívánod a szexet, akkor kérd, hogy jutasson másképp élvezethez. Ha egy nő nem szexelhet, annyira természetes, hogy szopni még tud. Fordítva is legyen természetes!

2016. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Hány év is a korkülönbség? :D Az lesz a legjobb,ha levezetem: 34-21=x, x=13; Ellenőrzés:j.o. 21+13=34;b.o. 34;j.o.=b.o., tehát 34=34,ami azonosság! Vagyos ennek az egyenletnek nincs megoldása,ami azt jelenti sajnos hogy a barátod nem létezik, ez pedig megmagyarázza,miért impotens..sajnálom hogy innen kell megtudnod,de a matek nem hazudik.. na jó,hogy legyen valami komolyság tartalom is a válaszban, szerintem az orvos segíthet..bár ha a barátod nem szívesen keres fel szakembert, először megpróbálhattok valami természetes módszerrel (az orvos is valószínűleg ezt javasolná elöször) :)
2016. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Vele akarsz maradni, cipeld el dokihoz. Ne csak egyhez. 34 évesen tökéletesen kéne működni a dolognak. 60 évesen működik, heti 4-5 alkalommal.
2016. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 4es valaszolo!

Tisztaban vagyok vele,hogy 13ev a pontis korkulonbseg,viszont ilyen merteku kulonbsegben elenyeszo ez a 2ev. Az ekezetekrol pedig annyit mondanek csupan,hogy angol billentyuzet van a telefonomon,amihez mellesleg egyaltalan semmi kozod.

De ha mar te ekkora professzor vagy,akkor azt aruld el neken ,hogy miert nem a kerdesre valaszoltal?

Szerintem rajtad kivul senki nem ertelmezte ugy a kerdest,hogy az elozo valaszolok valaszaiban talalhato matematikai illetve helyesirasi hibakat sziveskedj korrigalni.

Szerintem inkabb a matek/magyar szakkoron oszd az eszt.

2016. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Hat tudd meg te nagyokos, hogy valaszoltam. En voltam az elso.

Anno a matekerettsegin en is megprobaltam volna elsutni ezt a poent a tanarnak, de sztem csak kirohogott volna: "viszont ilyen merteku kulonbsegben elenyeszo ez a 2ev"

Amugy meg: beeee!

2016. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miert hiszitek azt,ha egy no idosebb palival van,akkor egybol a penzere hajt? Csak megsugom,hogy nem penzes,en sem vagyok az. Egyutt epitettunk fel mindent. Egyutt dolgozunk. Skociaban elunk. Szoval nem mindenki Vajna Timi! Egy szoval nem mondtam,hogy el akarom hagyni,hanem tanacsot kertem,hogy mivel menthetnem meg ot! Edes istenem!
2016. aug. 12. 23:33
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

Amelyik nő tőle 10 évnél idősebb pasival van együtt, az tuti csak a pénzre hajt.

Minden környezetemben élő ilyen párra az jellemző, hogy a nőnek szinte semmije sem volt, mikor összekerült a pénzesebb pasival. Sőt... sok pár is ment már szét a környezetemben, amikor a pasit elszerette egy csóróbb nő a feleségétől.

És sajnos eddigi pályafutásom során az összes csaj lepattintott, mikor kiderült hogy albérletben lakom, és csak egy 15 éves autóm van, amit használtan vettem.

2016. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!