Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden nőnél sorban állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nőnél sorban állnak a férfiak, akkor miért vannak nők társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Ha így van, valószínűleg nincs szükségük ilyen oldalakra, illetve az "önbizalomnövelős" elmélet sem működik, hiszen élőben elegendő megerősítést kéne kapniuk. Esetleg elképzelhető, hogy mégsincs így és csak egyes férfiak találnak ki ilyeneket?
2016. aug. 13. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem állnak sorban.Ez csak téves elképzelés némely embernél, pár eset miatt.
2016. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem állnak sorban, ez csak pár itteni szerencsétlen kényszerképzete.
2016. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Mert a sorban állók közül egy sem néz ki elég jól nekik.
2016. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Sorban allnak ...

De a 90% nos es csak szexet akar

9% agyilag kuka

Marad 1% a mazlira h eppen belefutsz egy neked valo pasiba ...

2016. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Az, hogy valakinél "sorban állnak" a férfiak (jelentsen ez bármit is), még nem következik az, hogy ő talál is közülük olyat, aki "elég jó" számára.

Szóval az, hogy nők is vannak fent társkeresőn (bár kevesebben, mint férfiak), az logikailag nem csak azt jelentheti, hogy a való életben ne lenne lehetőségük ismerkedni, hanem ugyanennyi erővel azt is jelentheti, hogy senki sem elég jó nekik.

Tehát logikailag az érvelésed nem állja meg a helyét.


A valóságban persze valószínűleg a kettő valamilyen arányú kombinációja játszik.



Meg a "hiszen élőben elegendő megerősítést kéne kapniuk" részből természetesen adódik a kérdés, hogy van olyan, hogy egy nő számára elegendő megerősítés?...

De ez már túl messzire vezetne.

2016. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jelentkezők mindig az tény. De milyenek? Feleség mellé akarnak szeretőt, csak sexet akarnak, idióták vagy valami miatt agyilag nincsenek rendben.

Engem pl folyamatosan keresnek 8-10 évvel fiatalabbak is meg.

A társkereső is tele van ilyenekkel, de ott a nagy számok törvénye szerint a normálisabb pasik száma is magasabb. Bár én nagyon hamar ott hagytam a társkeresőt is, mert hihetelen emberek vannak és besokaltam.

És mielőtt megbélyegezne bárki is: nem a csodát várom, hanem egy normális férfit, akivel lehet normális kapcsolatot kialakítani.

2016. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"És mielőtt megbélyegezne bárki is: nem a csodát várom, hanem egy normális férfit, akivel lehet normális kapcsolatot kialakítani."



Ez például mindig is érdekelt:

Vegyük a társkeresős alaphelyzetet.

- Mi alapján szűröd ki, hogy ki a normális?

- Mit teszel azért, hogy téged a normálisak találjanak meg?

2016. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy a fenti hölgyek is írták, azért vannak fenn a társkeresőkön, mert MÉG jobb férfit akarnak kifogni, mint akik a való életben ostromolják. Ezért nem állnak szóba úgy általában a férfiakkal, mert mind ugyanazt a leges-legjobban kinéző pár férfit akarja megszerezni.
2016. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sorban állnak, de aki beáll a sorba, az már ott is marad. Ahhoz, hogy érdekelj, különbnek kell lenned, és nem a sorodra várnod. 21/L
2016. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7.válaszoló.

Minden eldől pár beszélgetés alatt.

Szerencsére jó emberismerő vagyok.

Persze biztosra csak akkor tudja megmondani az ember, ha már leélt a másikkal sok évet, de azért sok minden kiderül a beszélgetések során.

Én nem vagyok sem kényeskedős, sem nagyképű, sem r...nckodós. Általában ez az első szűrő, mert az én személyiségem általában taszítja azokat a férfiakat, akik csak szexet akarnak, mivel látják, hogy nem vagyok rá vevő.

De volt pl olyan, aki szeretőjének akart, aztán egy kis beszélgetés után azt mondta, hogy nem is tudna elképzelni csak rendes kapcsolatra, mert ritka a normális nő a társkeresőkön. Akik pedig alapból úgy kezdik, hogy sex kapcsolat érdekel?/webcam?/bevállalsz minket ketten a haverral?/ stb. nem is válaszra méltó.

2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!