Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a helyes pasik, csak szép nőkkel kezdenek komolyan?

Figyelt kérdés

Mármint attól lehet felületes a kapcsolat, de a szép nőket vállalják fel, a kevésbé szépeket, max szexre tartják.

Most nem a kő bunkókról beszélek, attól lehet művelt okos az illető, de miért van ez, hogy a kevésbé szépek, nem ronsákat értek ezalatt, csak szexre alkalmasak?


2016. aug. 13. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk személyiségtöl is függ....dob vagy ront az emberen


de en esetemben csaak ront, amennyi rossz ért, nem vagyok jó belülről

2016. aug. 14. 00:30
 12/16 anonim ***** válasza:

" kevésbé vagyok szép....sőt én csúnyának látom magam..."


Akkor keress a szinteden.


A többieknek igaza van. Egyrészt megtehetik, igy miért érjék be kevesebbel? Másrészt csak szexre pont nem egy kevésbbé előnyös külsejű csajt fognak tartani, hanem pont oda egy nagyon jól kinézőt.

2016. aug. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat voltunk egyutt tobbszor....es ha nem tetszettem nrki annyira akkor miert...na de mindegy is amugy
2016. aug. 14. 08:08
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az en szintem...fogalmam sincs
2016. aug. 14. 08:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlóval, olyat választanak, aki tetszik nekik, és megtehetik, hogy válogassanak.
2016. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

'először tetszik neki,hogy edzem étrend,aztán amikor napi szinten szembesül ezzel az életformával már egyre kevésbé.

persze az hogy ő is eddzen szóba sem jöhet,viszont hízik évi 5-7 kilót. '


Ha ez alatt azt érted, hogy semmi időd nincs rá, mert folyton a testeddel foglalkozol (ez esetben ne is értem mi alapján várod el, hogy veled legyen), illetve neki kéne megcsinálni a kajád, és folyton meg akarod "téríteni" (ismerek ilyen embereket, rettentő idegesítőek), akkor ne csodálkozz. A kapcsolat kompromisszumokból áll, ha te semmit nem vagy hajlandó beáldozni, akkor ez van. Az meg csak egy hülye általánosítás, hogy mindenki hízik évi x kg-ot aki nem úgy él mint te. Én alig találkoztam ilyen emberrel. Te mit szólnál, ha téged meg mondjuk bunkó izomagynak tartanának csak mert izmos vagy?

2016. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!