Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól jelenik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól jelenik meg egy nőben, hogy én bizony szeretnék gyereket vagy gyerekeket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Egyes lányok kiskorúk óta babáznak és ez megmarad bennük, másokban elmúlik. Van, akinél 30 körül jön a képbe a gyerek téma, másoknál meg soha az életük során.

2016. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta tudom hogy majd szeretnék kettőt.

20/l

2016. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
5
2016. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En 34 vagyok es a mensim elott, amikor a hoemonok tombolnak kb akkor jut eszembe, h mi lenne ha lenne egy gyerekunk. Ezen elfilozok amig mensizek, utana egy honapig ismet nem jut eszembe a gyerekvallalas mint olyan:-))


Egyebkent az ezen valo lamentalas nalam iden kezdodott el, de iszonyuan nagy felelosseg szoval szamomra remiszto.

2016. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy 24 éves lány barátom ! Nem barátnő csak jóban vagyunk sosem beszéltünk erről,hogy ő akar e egyáltalán ,de akkor egy nő 30 éves korig tutira eldönti,hogy akar e vagy sem ? Anyukám szerint inkább 25 ! Melyik állítás igaz 25 vagy 30 ? Ő szerinte többségben azok a nők vannak akik szeretnének.
2016. aug. 14. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen nagyon szerettem volna, aztán 24 évesen egyáltalán nem és most 26 évesen megint gondolkodom rajta. Szerintem élethelyzet függő és nem kor.
2016. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem kortól függ... Ha valaki 25 évesen komoly kapcsolatban van, akkor esélyes, hogy komolyan el fog gondolkodni rajta. Ha szingli, akkor nem biztos. Olyan 30 körül már elő szokott jönni a kérdés amúgy, de simán lehetséges, hogy 35 évesen jön rá, hogy mégis akar, még épp lehet.


25 még van, hogy gyerek... Aki 18 éves korától dolgozik, külön él a szüleitől, komoly kapcsolatban, az már 22-23 évesen is teljesen biztos lehet magában, hogy ő most gyereket akar. De ha valaki még 25-26 évesen fejezi be az egyetemet, akkor simán lehet, hogy sose gondolt még bele ÚGY IGAZÁN, hogy kell-e neki gyerek. Távolinak tűnik...


Ez csak pár kiragadott példa, nem kell belekötni, hogy általánosítok, nem azt akartam kifejezni vele, hogy ez mindig így van.


Én most leszek 25, épp befejeztem az egyetemet. Addig jutottam, hogy hááát 30 évesen szeretnék egyet, gondolom... De annyira nem tudom elképzelni magam babával... Távoli. Egyik volt osztálytársam meg az 5 éves érettségi találkozón mesélte, hogy ők most tervezik egy éven belül az első gyereket. Őt nem vették fel egyetemre, elment szakmát tanulni, de végül is imádja amit csinál, 5 éves párkapcsolata van. Egy másik lány ismerősöm meg 29 évesen találta ki, hogy ő mégis akar, mert lett egy komoly kapcsolata egy fiatalabb fiúval.. Csak aztán a fiú (21 éves..) értelemszerűen még nem akart gyereket, szóval szétmentek.

2016. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már egészen gyerekkorom óta tudom, hogy sok gyereket szeretnék, és ez nem változott az évek alatt. De ez nagyon változó egyénenként, van aki nem akar egyáltalán, van aki nem is tervezgeti konkrétan, van aki pedig mindig is vágyott rá.
2016. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22 vagyok, és szívem szerint már jöhetne a bébi. :) Már csak a férfi kell hozzá, de remélem, 2 éven belül meglesz az is.
2016. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korfüggő. Én például most vagyok 20 éves, de feltehetően - ha minden jól sikerül - majd 25-26 éves koromban fogom csak abbahagyni az egyetemet. Addig biztos nem vállalok gyereket. Ha belegondolok, hogy egyszer majd lehet, hogy lesz gyerekem, akkor se vonz annyira a dolog, hogy őszinte legyek, de ha találok majd egy olyan férfit, akivel nagyon szeretjük egymást és tényleg jól működik a kapcsolatunk, akkor lehetséges, hogy én is elgondolkozom majd egy kisbabán. Néha most is van, hogy elnézek boldog kismamákat/párokat a kisbabájukkal, jó érzéssel tölt el, olyankor kicsit bennem is előjön, hogy talán jó lenne majd egyszer... De ennyi.
2016. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!