Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátnőm 23 éves és az édes anyja mindent elkövet annak érdekében, hogy életét befolyásolja minden téren. Az anyuka célja, hogy a lány csak is a családnak éljen tehát: számlákat fizesse be, orvoshoz járjon mindenkivel, főzzön mosson és takarítson minden nap. Ne legyen egy barátja vagy esetleg fiúja. Most éppen miattam eszi lelkileg, hogy hagyjon el engem mert nem vagyok hozzá való. De könyörgöm nevetséges indokokat hoz fel és úgy viselkedik mint egy 10 éves. elakarja pofozni, ruháját kihajígálja stb. És nem lehet vele beszélni mert egy pszichopata, minden érvelés lepereg róla sőt még amikor én beszéltem vele akkor a lányát mossa mit a sz.....r. Mondtam a barátnőmnek hogy költözzön ide de nem hajlik rá (lakásra nincs pénzünk mert én is ő is főiskolások vagyunk) dolgozunk mind a ketten de nem elég lakásra, rezsire stb. Apu azt mondta, hogy ha nem hagy az anyuka békét nekünk akkor meg költözzön ide oszt iratkozzunk össze. Csak barátnőm nem hajlik rá. Fogalmam sincsen mit tegyek már, szakítani meg nem akarunk mert jól működik a dolog köztünk.
2016. aug. 14. 20:34
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Anyukának kéne egykis gyógyszer.


A helyzet az, hogy ment már tönkre ilyenek miatt is kapcsolatom...nem jó az energiákat folytonos harcra fordítani. Ehelyett lehetne építeni magát a kapcsolatot is, kettőtöknek együttlenni...


Nem egyszerű a helyzet. Apuka le tudja kezelni anyukát? (Akár szó szerint)

2016. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az apjának nincs szava otthon! Sajnos ha a helyzet úgy hozza akkor az apát a lány ellen hangolja + ellenem is és akkor tettlegességig fajulhat a dolog!
2016. aug. 14. 20:39
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
Akkor skip. Akit ennyire befolyásolhatnak, az nem teljesen komplett.
2016. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is arra szavazok, hogy skippeld.

Kevés nő éri meg az ilyen huzavonát.

Keress egy normálisat, normális akaraterővel és normális körülmények közt.

2016. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon beteg az anyja szellemileg: idegbeteg, szociopata, pszichopata stb
2016. aug. 14. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kilátások.:D
2016. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Tapasztalatból mondtam, amit mondtam. A helyzet az, hogy hasonló volt nekem is, anyuék konkrétan paranoidok voltak, ráhívták a rendőröket a barátnőmre (20éves), hogy eltűnt...Meg kell mondjam, hogy masszívan 180-200as vérnyomásom volt egy teljes hónapig, míg ki nem raktam a szűrét. Mindig válaszd meg, hogy kiért harcolsz, és miért.


Sajnálom, de a jó döntés a szakítás.

2016. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De értitek! Teljesen mind1, hogy ki lesz a pasija a csajnak akkor is ezt fogja csinálni az anyja.
2016. aug. 14. 20:57
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
Ez így van. Ezen nem változtathatsz. Sajnos a hősszerelmes figurája (amit most nyomsz), nem tartható fenn, csak meglehetősen nagy energiabefektetés árán.
2016. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!