Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben mi a tanulság, hogy lehet tovább lépni? 26N

Figyelt kérdés

Kérlek ne találgassátok az okát, egy körülmény miatt nem lehet egészséges párkapcsolatom, nem vagyok csúnya csak nem lehet. Megismertem valakit 1 éve, aki csak párkapcsolatban szeretne velem foglalkozni. Szerelmet vallott. Én viszonzást érzek. El kell engednem.

Nem voltam még szerelmes. Keresni nem szoktam, de nem

tudom feldolgozni a hiányát.


2016. jún. 27. 01:18
 1/6 Mivanveletek? ***** válasza:

Szia!

Elkeserítelek...Ha viszonzást érzel,akkor sehogy,egész Életedben bánni fogod,hogy elengedned...Nem lehet olyan körülmény ami miatt ne lehetnének együtt...Nagy közhely,de beszélgessetek...Ha nem tud a Te"körülményedről",tiszteld meg a bizalmaddal és engedd Őt "be",hagyd,hogy befogadja és Ő döntse el mit Szeretné...

2016. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos. Szenvedni fogsz és ő is. Jó lenne, ha mégiscsak tudnál erről a körülményről beszélni, hátha találnál sorstársakat. Ők lehet, hogy sokkal többet tudnának segíteni, mint bárki más. Hátha létezik valami kerülőút, hogy a körülmények ellenére mégiscsak boldogok lehessetek.
2016. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni mi ez a körülmény, mert így tanulságot se nagyon lehet leszűrni. Tényleg beszélni kellene, bevonni a másikat a döntésbe. Benne van a pakliba, hogy tud kezelni és boldogok lennétek, de ha nem adsz esélyt, nem tudod meg.
2016. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

>El kell engednem.


Nem elengedni akarod, hanem eltaszítanod. Az elengedés úgy hangzik, mintha ő eleve menekülni akarna.


Amúgy +1 a 3-ashoz. Tegyél meg annyit érte, hogy elmondod neki, mi a szitu.

2016. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haaahh! Ebből inkább azt szűröm le, hogy neked nem az, hogy nem lehet, hanem Te magad NEM AKARSZ egészséges párkapcsolatot! Ha ebbe a kategóriába írtad, akkor nyilván nagykorúak vagytok, felnőtt emberek, akkor viszont még a szüleitek sem szólhatnak bele, ha együtt akartok lenni 1 párként!

Ha kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor miért kéne elengedned?? A sorsát mindenki saját maga irányítja, nem pedig mások, és nem is szabad hagyni! Ha esetleg kollégák vagytok, és ezt munkahelyi szabály tiltja, fel kell mondani és kész, keresni más állást, nem lehetetlen, nincs az a karrier, ami fontosabb lenne 2 ember kapcsolatánál, ha mégis, akkor úgy kell neked, nem sajnállak.

Viszont ha abszolút nem erről van szó, akkor szerintem egyszerűen csak súlyos önértékelési problémád van, amit a kiszemeltedre is rá akarsz erőltetni, hogy Ő meggondolja magát és visszautasítson Téged, tehát mindenképp el akarod lökni magadtól a szerelmet!

2016. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, most látom, hogy 26, tehát főleg.
2016. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!