Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen emberek mégis mit gondolnak, vagy mit várnak?

Figyelt kérdés

Adott egy társaság, ahol vannak párok is. Egyre gyakrabban tapasztalom, hogy ilyen esetekben mindig akad egy férfi/nő, aki hajlamos ráhajtani egy kapcsolatban élőre. Miközben ott van az illető párja, vagy akár a sajátja is.

Komolyan nem értem, mi játszódik le az ilyen emberek fejében? Nem érzik, hogy egyrészt oltári undorító, amit művelnek, másrészt ennek semmi esetben sem lenne pozitív végkifejlete?

Egyszerűen számomra teljesen idegen, hogy egyesek ennyire primitívek, ostobák és/vagy számítók, így érdekelne, mi játszódik le a fejükben, mire gondolnak ilyenkor.


2016. aug. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tapasztalsz ilyet, mondd meg te! Mi honnan is tudhatnánk hogy ők mit gondolnak?
2016. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, mert nem én csinálom, nyilván azért tettem fel a kérdést :) De remélem hozzájárultam a vasárnap esti frusztrációd levezetéséhez azzal, hogy te "megmondtad a tutit".
2016. aug. 14. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
#2 Ez a minimum, miután a frusztrációimat többnyire a hülye kérdések okozzák.
2016. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők azt gondolják, hogy egy kis kaland nem a kapcsolat vége, az ő párjuk úgy is megbocsájt, biztos a másiké is.

Elég sokat elmond róluk, ha a szeme láttára hajt rá másra, és nem veri ki a helyszínen a fogait.


Az ilyen embert inkább kerülni szoktam, nem hívjuk el közös programokra, és szépen eljutunk odáig, hogy legfeljebb már csak facen ismerős, az utcán köszönünk, de évek óta nem is hallottunk felőle, és pont jó.

2016. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!