Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élünk ilyen társadalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk ilyen társadalomban? Ezek a fiatalok mégis mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

Ma egy "felkapottabb" bevásárlóközpontba mentem, ahova meghatározott céllal mentem, utána pedig beültem egy gyorsétterembe. Időközben arra lettem figyelmes, hogy 15-16 éves gyerkőcök kezdenek tömörülni egy arra alkalmas a bevásárlóközpontban kialakított nagyobb téren. Tipikus öltözékük: a fiúkon barna bokáig lelógó ülepes gatya, csöves sapka vagy a nagyon "menő" fullcap, "Pull & Bear" feliratú pulóver és az elmaradhatatlan Air Max cipő. Lányokon pedig az egyszerűen igénytelenül r*bancos kibolyhosodott cicanadrág, természetesen haskivillantós toppal és a legközelebbi kínaiban öccá forinté' vett műbör táskával. Az elfoglaltságuk a következőből állt: kb. fél óra azzal ment el, hogy mindenki mindenkivel arcrapuszit váltott, ezután az üres, felszínes hülyeségeikről csevegtek, megspékelve hangos vihogással és a jólismert "menjmááá any*dba" kifejezéssel.

Azt látom, hogy a helyzet egyre rosszabb és rosszabb lesz. Az idősebb társaik, akik már 20 év körüliek, kinőtték ezt, de ennek ellenére próbálnak lenézően viselkedni és úgy tenni, mintha belőlük állna a világ. Feltöltik Instagramra, hogy mit kajálnak, hova járnak kondizni és mennyi pénzt vernek el a Symbolban (kokain szívással).

Kérdem én, miért a normálisan, nőiesen, nem r*bancosan kinéző, intelligens (ámbár kissé introvertált) lányok, mint én és a hozzám hasonló, ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező fiúk vannak hülyének nézve? Nem túlzottan zavar, mert én úgy gondolom, hogy egy palotapincsi agyi szintjét sem érik el a mondandóm elején emlegetett emberek, de mégsem tudom felfogni, hogy ez miért van? Mit éreznek? Hogy gondolhatnak magukról bármi pozitív dolgot, amikor a társadalom szégyenei? Legszívesebben beolvasnék nekik, de aztán eszembe jut (és elszomorít) a tény, hogy fel sem fognák, amit mondok nekik...


(Nem kérek "ismerkedjünk, mert okosnak tűnsz", esetleg "merengjünk együtt az élet értelmén" leveleket)



2013. aug. 30. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
30%
Örülök h neked van pénzed eredeti Louis Vuitton táskát venni...
2013. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
28%

divatmajmok mindig is voltak és lesznek eztetet el kell fogadni

teccik érteni?

2013. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
81%

(Nem kérek "ismerkedjünk, mert okosnak tűnsz", esetleg "merengjünk együtt az élet értelmén" leveleket)


sírok

2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
80%
Szard le őket. Nem belőlük áll a világ.
2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
próbálom, de annyira dühítő..
2013. aug. 30. 23:19
 6/67 anonim ***** válasza:

Vinnie Paz - End of Days


Nem pont erről szól de a lényege a válasz a kérdésre.


A HOP-HOPot veszem feleségül mert a kib*szott r*bancokba a lelkem belesérül!

2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
valamin nevetni is kell olykor. És sírni is.
2013. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
37%

Nekem elég volt elolvasni a kérdés utolsó két mondatát..

Az alapján mondom hogy téged csak sajnálni tudlak...

2013. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
57%
Fiatalok előttük az élet 16 évesektől nem kell elvárni hogy agysebészek legyen :D a legtöbb ember kinövi ezt úgyis. Amúgy ilyenek mindig voltak és lesznek is nemtudom miért kell ebből ekkora drámát csinálni tényleg :D:D
2013. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt valami hasonló esetem, hasonló korúakkal a buszon. Hogy az volt, hogy:


- Nektek mi a háziolvasmány?

- Nem tudom, valami Aranyember...

- Azt meg ki írta?

- Nem tudom, valami Jókai Mór vagy ki a fene..

2013. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!