Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhív randizni, majd két óra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhív randizni, majd két óra után benyögi, hogy menni akar haza?

Figyelt kérdés

Szóval elhívott egy pasi randizni, ismerjük egymást látásból, szóval nem úgy van, hogy soha nem látott. Randi előtt bombázott az üzeneteivel, hogy akkor biztos nem gondoltam-e meg magam. Na, be is ültünk valahová, és egy árva kukkot sem volt képes kinyögni, hogy tetszem-e neki vagy hogy miért hívott el, értitek, valami konkrétat, hanem egy szívélyes baráti csevely lett az egészből, elmesélt mindent a munkájáról, majd két óra múlva közölte, hogy neki bizony le kell feküdni, mert holnap korán kel. Mikor hazavitt, akkor sem mondott semmit, hogy jól érezte volna magát vagy hogy jelentkezni fog.

Mégis mi ütött belé? Randi előtt tepert, randin meg ilyen langyi lett?


2016. aug. 15. 01:05
 1/9 RRR ***** válasza:
69%
Valami nem olyan volt ,amit várt,,,de bunkó volt
2016. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy jobban örült volna, ha az ölébe ülsz rögtön.
2016. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Zavarban volt és próbált normális lenni. Attól miért lett volna bunkó ha normálisan beszélgetett? Ha korán kell kellni akkor korán kell kelni, ezzel is mi a gond?

Egyes nőknek semmi se jó. Ha nyomul az ember akkor bunkó. Ha nem nyomul akkor is (+langyi minősítést kap).

Hátha olvassa és magára ismer, legalább keres egy másik, normális nőt. Most biztosan vérig sértődtél, jöhet a piros kéz, élvezni fogod. Ahh-ahh, nyögj közben te asszonyállat :)

2016. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha tudja, hogy korán kell neki kelni másnap, miért szervez találkozót előző estére?


Honnan tudod, hogy én nem vagyok normális vagy éppenséggel milyen vagyok?


Egész este érdeklődtem, kérdéseket tettem fel, mosolyogtam minden viccesnek szánt beköpésén. És nem írtam, hogy bunkó módon nyomulnia kellett volna. Csak jól esett volna, ha valami lényegretörőt is mond, hogy mit szeretne, mit vár ettől az estétől, hogyan tovább. Meg nem küld haza két óra után.

2016. aug. 15. 03:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ezek szerint más az elképzelésetek a randiról mint olyanról. Talán a Te viselkedésedben is volt valami, pl türelmetlenség vagy értetlenség, nem is biztos, hogy szándékosan.

Nekem nem tűnik felháborítónak, hogy az első randi egy baráti beszélgetés legyen és munkanapok előtt az ember normális ha időben lefekszik.

Két órás beszélgetés azért nem rövid. Rájött alatta vsz, hogy mégsem hasonlítotok.

2016. aug. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, te milyennek képzeled az első randit?
2016. aug. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mosolyogtam minden viccesnek szánt beköpésén...."


Ezt észre lehet venni.Az erőltetett mosolygás nem túl megnyerő.

2016. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elso tsli ne legyen fel vagy egy oranal hosszabb. Ne akadj ki a ket oran.

Ahogy alakul a talalkozo, ugy alakul a kapcsolat.

N

2016. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom a leírtakból azt, hogy ez így "langyi" lenne- nyilván nem mindegy, mennyi idősek vagyok.


Első randinak tökéletes a 2 óra, a beülős-beszélgetős hely.

Nem lehet, hogy ez a férfi inkább zavarban volt?

Semmi kivetnivaló nem volt a viselkedésében és haza is vitt téged.

Első randin én nem is várnék ettől sokkal többet, hiszen találkozni, ismerkedni hívott, nem?


Ha érdeklődik irántad, ha szimpatikus voltál neki, ha vágyik rád, keresni fog- várd ki türelemmel. Ha nem így van, akkor pedig tényleg "langyi" volt a randid, nem azt kapta tőled, amire várt/számított.


Ha neked tetszik, téged érdekel ez a férfi, akkor legjobb, amit tehetsz az az, hogy 1-2 napig türelemmel vagy és kivárod, hogy keressen. Az is válasz, ha nincs válasz :)


39 N

2016. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!