Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez "felnőtt" kapcsolatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "felnőtt" kapcsolatokban is így van vagy csak a tiniknél?

Figyelt kérdés

Először is kérlek ne nézzetek totál hülyének, még ha a kérdésemből ez is jön le..


szóval a kérdés : felnőtt kapcsolatokban is ugyan úgy csak petting van az elején?


20 éves vagyok, de még nem volt részem igazi párkapcsolatban. 16 évesen volt egy ilyen elég gyerekes kapcsolatom, ami konkrétan 1-2 pettinget élt meg. Félek, hogy most már emiatt furán néznének rám, hiszen 0 tapasztalatom van, én viszont nem akarnék rögtön a 'in medias res' alapon szexel kezdeni a randik/ismerkedés után. Szeretném megismerni a másikat, és szép lassan haladni, amit az ember általában tini korában csinál..

Nagyon fura lenne? Vagy csak én gondolom túl és más is így van ezzel?


2016. aug. 15. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincsenek szabályok. Az van, ami mindkét félnek jól esik :)

Nálunk először cici simi volt ruhán keresztül, utána kuki simi ruhában és mikor először levetkőztünk, akkor szex.

De ez rajtatok múlik csak, hogy mi a ti közös nevezőtök. Felesleges viszonyítani.

2016. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat más.


Van akik már első randin egymásnak esnek, van akik csak a 3. után.

Én speciel szeretem előbb megismerni a másik felet, de azért 2-3 hónapnál tovább nem szoktam húzni az időt.

2016. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szergej55 ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, mint te, de nem kell félni, az majd úgyis jön, ahogy jön. Ilyen esetben én sem az egymásnak eséssel fogok kezdeni, a többi meg majd megoldódik. :D
2016. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá általános szabály. Az egyik barátommal (20 évesen) kb 1 hónap ismertség után elsőre szex volt, nem előzte meg petting.

Most 23 vagyok, a jelenlegi párommal 3 év haverság után jöttünk össze, még 2-3 hónapig csak petting volt, szex csak utána.

Mindkettőnek megvan a maga varázsa, nem fura egyik se, csak olyan párt találj, akinek hasonló igényei vannak. Van, aki lelép ha első randin nincs szex... Van, akinek meg egyenesen fura lenne 1-2 hónapnál hamarabb.

Ne aggódj, nem aggódod túl.

2016. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem, nincsenek szabályok, az van, ami mindkét félnek jólesik. Ha elmondod a partnerednek, párodnak, hogy kevés tapasztalatod van, valószínű nem fog egyből rád ugrani.
2016. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Kiegészítve az előttem szólókat: 20 évesen egyáltalán nem vagy elkésve semmivel. Ne szégyelld a tapasztalatlanságod, vállald fel büszkén, hogy nem feküdtél le fűvel-fával kamaszként. Manapság ezt már megint kezdik értékelni a férfiak. Plusz a többség szívesen tanít. ;)
2016. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!