Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Az exemmel már lassan 2hónapja szakítottunk. Komoly kapcsolat volt.több mint 5éves. Együtt éltünk, családot és esküvőt terveztünk de sajnos nagyon egyformák voltunk. Mindketten makacsok és sok volt a vita de ahoz képest szépen és csendesen váltunk el. A szakítást ő kezdeményezte. Azóta háromszor találkoztunk. Olyankor nagyon jókat beszélgettünk de vonzzuk egymást mint a mágnes és ennek mindig szex lett a vége. Én ezt kicsit meg elégeltem mert azt hiszem így egyikünk sem tud nyitni más felé. Szerelem már nincs de kötődünk egymáshoz és azt hiszem hiányzunk egymásnak. Most megint mindenképp találkozni akar. Én nagyon tartózkodom. Mondtam hogy ha szexet akar akkor felejtse el. Bizonygatja és nem győzi mondani hogy nem azt akarja csak látni szeretne. Tartok tőle hogy most lefokozott valami féle szex kapcsolatra. Pedig minden ujjàra jutna egy nő. Mielőtt nem ismert meg habzsolta is az életet két kézzel. Bennem nagyon könnyen elindulhat valami érzelem újra és ettől nagyon félek mert nem akarok megint szenvedni. Viszont az ő szemszögéből semmit nem tudok. Csak annyit mondott hogy szeretetet érez. Ti mit tennétek? Meddig mehet így ez a se vele se nélküle dolog?
2016. aug. 15. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nem dönthetünk helyetted, neked egyedül kell megtenned a saját általad gondolt lépéseket.


Én ha valakivel szakítok, akkor nem járok még össze vele d..gni. Lezárom a múltat, levonom a tanulságot, hogy miért lett vége és új ember felé nyitok.


Mindig minden addig megy, ameddig te akarod.

2016. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mázlista... :D
2016. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeretet miért nem elég?! A szerelem minden esetben elmúlik előbb vagy utóbb. Nem az a lényeg, hanem az, h mi marad a helyén, milyen tiszta érzelmek veszik át a szerelem helyét....
2016. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!