Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen nővel? Kép

Figyelt kérdés

[link]


100% ugyanilyen láb, kicsit karcsúbb és 1 fokkal nagyobb pocak?


Vagy ez már túl kövér/csúnya a férfiaknak?


2016. aug. 15. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

soroljam a ellenérveket? :D


MI EZ AZ ARC???? azt a kva...mintha azt mondaná: "meghaltam és megöllek"...mint egy zombi...


a természetes hajat szeretem...


am alkatra nem zavarna...ilyen vastag combokkal jó segge lehet :D mármint + pontként mondom :P


na jó eddig bírtam...ez az arc...az életkedvet kiszívta belőlem...


23F

2016. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Nőként válaszolok a kérdésedre. Nekem ez a nő nem tetszik. Kicsit elhanyagoltnak látszik és tudom, hogy nem te vagy a képen, de ez a nő szinte sugározza, hogy mennyire nincs megelégedve önmagával. Legalábbis, én valamiért ezt látom a szemeiben. :)

Egyébként nincs olyan rossz helyzeted. :) Az egészséges kaják (cukor mentes ételek) és egy kis futás csodákat művelne az alakoddal! :)

2016. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 RRR ***** válasza:
a stílusa igen sokat számítana
2016. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Idomtalanul széles csípőtájékon. Tehát ha derékmagasságban félbevágnád a képet egy kvíz keretén beül, nem sokan párosítanák össze korrekten a két részt. Nyilvánvalóan combra, hasra, seggre hízol... és lőn, az ember feltalálta a sportot, amivel arányaikon belül kordában tudod tartani a formádat.
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
A lábai lehetne vékonyabb, arca helyes és nagyon jó a haja :) A hasa lehetve laposabb
2016. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szerintem szép
2016. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Sport! A széles csípő önmagában nem lenne gond, szép és nőies tud lenni, de ez a comb/fenék/láb eszméletlenül aránytalanul vastag a felsőtesthez képest, főleg, hogy a mellek is kicsik. Szörnyen trampli az összkép. De jó hír, hogy javítható!


u.i.: ezzel nem azt akartam írni, h esélytelen, pl. ha belédszeretek, onnantól teljesen más a helyzet, de ismeretlenül nem szólítanék le egy ilyen alkatú lányt.

2016. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos nem...
2016. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem zavarna az alkata. Bejön a nagy fenék + vastag comb kombó. A színes hajjal sincs gond. Az arc tényleg nem túl bizalomgerjesztő, de lehet, hogy a fotós kérte a dolgot.

De tölts fel egy képet magadról, akkor reálisabb véleményt tudunk írni.

2016. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
simán!!! a külső nem lenne akadály.
2016. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!