Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Menthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Menthető a dolog?

Figyelt kérdés
Tavaly megláttam egy srácot egy kis városi fesztiválon. Annyira megtetszett, hogy meg is kerestem Facebook-on, pedig én nem szoktam ilyen lépéseket tenni. Beszélgetni kezdtünk és pár hónap múlva találkoztunk, de már Budapesten. Annyira odáig voltam érte (és még most is) hogy ezt nem lehet leírni... Utána még sokat beszéltünk FB-n de teljesen kikészített a tudat, hogy nem láthatom akkor amikor szeretném, mert távol van. Le is zártam ezzel a beszélgetést. Majd később felváltva kerestük egymást hónapok kihagyásával. De nem találkoztunk azóta. Tudom, hülyén hangzik, de tényleg nagyon örjítő érzés, hogy vele szeretnék lenni de nem olyan egyszerű és miattam voltak a "nem beszélős" időszakok... Legutóbb töröltem magam Fb-ről. Nem beszéltünk azóta. Írtam neki másik közösségi oldalon, hogy ott elérhető vagyok. Viszont nem válaszolt. Nem tudom az okát, csak azt, hogy ennél, hogy nem beszélünk minden jobb... Nagyon hiányik és szeretnék újra találkozni vele. Annyira vonz, hogy ez már őrület. Ezért is tartok tőle. Kiváncsi vagyok minden véleményre.

2016. aug. 15. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd fel, és beszéljetek meg talit, kész!


Kis távolság ne állítson meg.. :)

2016. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem ha ennyire nem erőltette ő sem a dolgot, ha már te ráírtál, akkor valószínüleg nem annyira nagy részéről a vonazlom, mint nálad.

Azt nem állítom, hogy semleges vagy, de szerintem a vonzalom nem olyan mértékben kölcsönös. Megteheted, hogy ráírsz, keresed továbbra is és megvárod a reakcióját, de nem nagyon erőlteti meg magát. Ha annyira fel volna pörögve, már biztosan felhívott volna, vagy mikor törölted magad FB.ról, akkor kétségbeesetten keresne lehetőséget, hogy nehogy "elvessz". Én a leírtak alapján ezt nem érzem belőle. Próbáld meg még fenntartani a kapcsit, ha ennyire vonzódsz hozzá, de ha továbbra is ilyen a hozzáállása, akkor szerintem kár időt pazarolnod rá.

2016. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!