Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető a dolog? Van értelme?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, ő akarta jobban a kapcsolatot, de nem mondanám,hogy én nem akartam.

Viszont ő egy "nagyon elfoglalt" ember, így már majdnem 3 hete,hogy utoljára találkoztunk, de eddig minden nap beszéltünk facebookon, illetve minden este telefonon.

(egyébként 1 városban élünk,és szerintem mindenkinek arra van ideje amire akarja,hogy legyen,de mindegy)

A lényeg,hogy nekem ebből elegem van, az utóbbi 4-5 napban nem nagyon kerestem, ő hívott minden nap (általában is ő hívott mindig telefonon) de már 2 napja nem hívott, nem is beszéltünk, mert ő azt várja,hogy én hívjam vagy keressem, csak én meg úgy vagyok vele,hogy minek?

Most éppen se veled se nélküled az álláspontom, de közelebb a "se veled"-hez.

"Informátoraim" elmondása alapján ő nagyon szerelmes, és ezt el is mondja mindig, hogy mennyire szeret és hiányzom neki, de találkozni nem tud.

Mondtam már neki,hogyha baja van velem mondja vagy írja meg és megpróbálok rajta változtatni, de azt mondta nincs velem semmi baja amin változtatnom kéne.

Ha most meg írnék neki akkor már megint az lenne,hogy ötödször is leírom,hogy ez így nem jó hogy nem találkozunk, legyen változás stb...ő magyarázkodik és ugyan ott vagyunk,hogy nem találkozunk.

A kapcsolatunk elején viszonylag sokszor találkoztunk, akár 3-4 órákat is eltöltöttünk együtt.


Meg ha most belegondolok,milyen kapcsolat az,amiben 3 hete nem találkozunk és 2 napja nem tudunk egymásról semmit sem?

Komolyan,nevetséges ha belegondolok...


2014. máj. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem kapcsolat
2014. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől is kapcsolat ez???
2014. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már tudod a választ. Nem akarod te ezt a kapcsolatot. Csak pár dolog:

Egy kapcsolat nem így működik h én elvárom h állandóan keressen a másik és ha véletlenül nem keres akkor én sem. Na meg ha mindig azon rinyálsz neki ha beszéltek h miért nem találkoztok és h neked ez nem tetszik akkor ne is csodálkozz. Ez a mindenkinek arra van ideje..... szöveg nagyon szép és jó, de nem egészen van ám így. Szerintem neked sem lenne jó ha találkoznátok ugyan de ő hulla lenne és nem tudna rád figyelni.

"Meg ha most belegondolok,milyen kapcsolat az,amiben 3 hete nem találkozunk" ----- Sokáig távkapcsolatban éltem. Mikor kiment a párom 3 HÓNAPIG nem láttam. Nem haltam bele és ugyan olyan erős és jó maradt a kapcsolatunk.

Véleményem szerint mindenhez két ember kell. Ha vele akarsz maradni akkor ne nyaggasd h neked ez nem tetszik így. Inkább mond el neki h nagyon szeretnéd már látni és h mennyire hiányzik. Ha ő nem hív fel akkor keresd te őt.

2014. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
távkapcsolat sok közös élmény után egészen más!
2014. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg,hogy ez meg nem egy távkapcsolat, gondolom ti nem 3 km-re voltatok egymástól amikor 3 hónapig nem találkoztatok...

Na meg eleve, ha nem velem találkozik mit csinál?Egyetemre jár és tanul, de délután már otthon van, és akkor a kapcsolatunk elején,hogy tudtunk ennyiszer találkozni most meg nem?Akkor is tanult...és mégis volt rám ideje.

Egyébként én is kerestem őt, de mára már nem látom értelmét, csak ez a se veled se nélküled érzés a legrosszabb, ő meg szeretné ha én keresném, bár tény,hogy ha meg annyira szeret nem bírná ki 2 napig nélkülem, szóval ez is megdőlni látszik.

Igazából ezért is írtam ki a kérdést, most legalább megerősödött bennem,hogy ennek valóban nincs értelme és az összes válasz ezt sugallja.

2014. máj. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!