Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi/nő aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi/nő aki a gyerek helyett a párját választaná?

Figyelt kérdés

Pusztán elméleti a kérdés.


Bár ha azokra a nőkre gondolok akik végignézik hogy a párjuk molesztálja, bántalmazza a gyereküket, ők biztosan...


De kevésbé beteg lelki állapottal nem lehetséges ez, hogy a pár legyen az első helyen? Persze ez nem azt jelenti hogy nem törődnek a gyerekkel és ne adnának meg neki mindent amit csak lehet.



2016. aug. 16. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak lelkileg molesztáltak és az anyám a párját választotta helyettem. Úgyhogy igen, vannak ilyen emberek, de a gyerek számára ez cseppet sem kellemes.
2016. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Én ismertem ilyen nőt, aki a pasizást ill később konkrétan egy férfit választtota a gyereke helyett. Ő arra fogta, hogy neki szüksége van arra, hogy szeressék. Szeretethiánya van és társfüggő.

Sajnos a gyereke érzelmileg nagyon sekélyes, senkivel nem tud értelmes megnyilvánulásokat mutatni.. pl, ha valaki pl köszönéskor meg akarja puszilni, akkor elkezd sikítani és elbújik. :(

Anyuka csak annyit mond "már megint kezdi a színjátékot"...

Nem veszi komolyan, nem is akarja meglátni, hogy mekkora a probléma.

2016. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen nőt és férfit nem is egyet. Nem olyan ritka ez sajnos.
2016. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, vannak. Egyik ismerős is kibújt a gyereknevelés alól, és lepasszolta a szüleinek, hogy nyugodtan kefélhessen random pasikkal.

Nem vagyok gyerekpárti, legalábbis, én még nagyon sokáig nem akarnék sajátot, de képtelen vagyok feldolgozni, hogy egyesek képesek eldobni a gyereküket egy párkapcsolatérf, vagy csak pusztán a szórakozásért. Annak, aki gyereket szül, illetve, akinek gyereket szülnek kutya kötelessége lenne ezt felelősséggel tenni. Persze, azok akikben ez nincs meg, valószínű jobb, hogy el is menekülnek, de francért kell gyereket szülni, ha nem vagy rá kész.

Na mindegy, én nem értem az emberek nagy részét, pláne, mikor már előre kibúvót keresnek a feladataik alól.

2016. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Aki kicsit is normális, annak mindig minden körülmények közt a gyereke kell, h az első legyen!! Őszintén szólva, nálam ez már szakító ok lenne, ha engem helyezne előtérbe a gyereke helyett! Mert mindennek megvan a maga helye, és ideje, és a gyerek az első!
2016. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az apám. 10 éve még csak nem is hallottam felőle... Nem más nő miatt, csak szerintem megunta az apaságot. Amíg fiatalabb voltam, naivan azt hittem azt gondolja, csak a pénze kell, úgyhogy írtam neki emaileket, hogy elmeséljem neki mi van velem, és kérdeztem őt is, hogy vele mi újság, hogy lássa, hogy csak úgy érdekel, hogy van, mivel 12 éves koromig azért jelen volt az életemben. Még csak válaszra sem méltatott.


25L

2016. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Én kapásból kihaagyom a gyereket, így nem kell válsztani és boldog 40-50 év áll előttünk...
2016. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Van. Például édesanyám. Egyszerűen a mai napig nem tudom megérteni, hogy miért jobb az az ember, aki bántja őt, és bántotta a gyerekeit. Számomra ez érthetetlen, mert én el nem tudnám képzelni, hogy bárki is fontosabb legyen a családomnál..
2016. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férfi rengeteg. Mindennapos történet, hogy otthagyja a családot egy nőért és vissza se néz. Sokszor a láthatáson is tojik rá, átpasszolja az új "anyunak".

Soha nem hallottam olyat, hogy vinni akarja a gyerekeket az új kapcsolatba.

2016. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy félreérthetően fogalmaztam.

Nem arra gondolok, hogy lelép egy másikkal, magára hagyva a gyereket, hanem két normális ember és egy közös gyerek. Nem bántják a gyereket, szeretik, normálisan nevelik, de ha a bizonyos szakadékos példát hoznánk fel ő az asszonyt/férjet mentené.

2016. aug. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!