Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire voltam buta, sértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltam buta, sértő ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

19/F vagyok 2 hónapja facen megismertem egy lányt, bejelöltem ráírtam. Találkozgattunk, tetszett meg minden. Bár én a modell alkatúakat szeretem csak, elnéztem neki ezt a hibáját. Jól elvoltunk és egyszer csak megláttam a barátnőjét. Aki modellkedik, igazán bejött külsőleg. Bejelöltem és ráírtam, kértem hogy ne mondja el a barátnőjének.(akivel úgy megvoltam) 3 napot beszélgettünk és megírtam neki, hogy ő sokkal bejön mint a másik. Ezt elmondta a "barátnőmnek" aki írt nekem, hogy miért hitegettem....stb stb.

És azt írtam neki, hogy mert ő nem úgy néz ki egy modell, számomra selejt.....a haverok szerint nem voltam buta csak az igazat mondtam el. Úgy arcilag győnyörű lány meg aranyos, de hááát naaa.......azért minden férfi egy modellre pályázik.


2016. aug. 16. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor most mi van? Azt tervezed, hogy belinkeled a lanynak, hogy 'ne bunkozzal, mer a gyakorin mindenki szerint tok kedves voltam'? Ha egy ilyet nem tudsz kezelni, akkor mit akarsz egy modelltol? Az elso szembejovo ferfivel le fog lepni.
2016. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérem a kedves válaszolókat, hogy ne etessék a trollt! Köszönöm!
2016. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát te apukám vagy kamu vagy és a válaszolókat akarod kiidegelni vagy egy olyan nagy tahó aki nemhogy modellt hanem, hanem semmilyen nőnemű élőlényt nem érdemel meg! Ráadásul ha igaz a sztori mellesleg sunyi, hosz nem voltál őszinte és a háta mögött csináltad. Ha valaki nem modell az selejtnek nevezed. Milyen segítséget vársz itt ezekután?
2016. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De ezt most úgy érted hogy a lány 6-os volt, a barátnője meg 8-as?


Mert így elég nehéz elképzelni hogy mire gondolsz hogy akár csak (példa) képeket nem mutatsz)

2016. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora egy bunkó vagy és megmondhatod a haveroknak is ha valaki ennyire rohadtul felszínes akkor szerintem ne számítson többé mint pár futó kapcsolat
2016. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tahó voltál. Nem az a gond, hogy megtetszett egy másik jobban. Hanem az, ahogy ezt kezelted:

1. a BARÁTNŐJÉT próbáltad rávenni arra, hogy hazudjon, titkolózzom a barátnője előtt... hát b...ki, legalább ők tényleg igaz barátok. Igen, ilyenkor megvan rá az esély, hogyha a modell barátnő nem egy gyökér senki, akkor megmondja a csajnak, mi a pálya

2. két csajt hülyítettél egyszerre, és ez szted normális? Ha ár tudod, hogy nem az 1-es számú csajjal akarsz lenni, akkor miért hülyítetted továbbra is? mert egy tahó vagy

(a barátaid nyilván melletted állnak, mert madarat tolláról... ugyanolyan tahók, mint te, valószínűleg!)

3. ha amúgy nem ronda a csaj, minek mondasz neki olyat, hogy selejt? miért, te vagy a Dávid-szobor? (akkor se lenne jogod hozzá... egyáltalán bárkivel így beszélni olyasvmiről, amiről ő nem tehet)

(és amúgy sem minden pasasnak a modellek jönnek be)

Buta... hát nem tudom, butának lehet-e nevezni, de szemétláda és sértő IGENIS voltál.

2016. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
+1 a #6oshoz.
2016. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy tapló paraszt voltál konkrétan. De ennyi ésszel ez nem meglepő... "azért minden férfi egy modellre pályázik"

Hát nem...

De neked jók lesznek.

2016. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előbb vetkőzd le a felszínességet, aztán nőzz.
2016. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt te honnan tudod, hogy mit akar egy férfi?
2016. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!