Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki erre tudna valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki erre tudna valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba kerültem egy fiúval, járunk csak néha elég "köcsög" beszólásaim vannak és hideg vagyok vele. Máskor meg agyon dicsérem. Ő elég sokszor mondta, hogy szeret csak én ezt élőbe valahogy nem birom kimondani hihetően. Nem is vagyunk régóta együtt ahhoz. Engem inkább az zavar, hogy kicsit kezdek ideges lenni, meg furán viselkedni a közelében. Meg is mondtam neki, hogy nekem még nagyon új ez a kapcsolat dolog, félek közel engedni bárkit is és mivel még nem igazán voltam kapcsolatban nem nagyon tudom kezelni a dolgot. Szüleim meg ugye elváltak kiskoromban, tehát nem volt előttem példa. Meg mondtam neki, hogy idővel szerintem ez javulni fog. Azt mondta oké tud várni. Csak olyan gyorsan történt minden annyira új még az egész, hogy nekem kicsit sok. Főleg, hogy úgy viselkedik mint aki fülig szerelmes belém, én ennek örülök csak nem mindig tudom jól kezelni. Más nem tapasztalt ilyet? 19/L
2016. aug. 16. 21:10
 1/2 RRR ***** válasza:
100%

próbálj egy picit visszaadni neki a feléd sugárzott érzelmeiből

engedd magadban is feltörni az érzéseket.....ne félj tőlük

2016. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, örülnöd kéne neki és viszonoznod. Nem félni tőle.
2016. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!