Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek ha a párotok paranoiás lenne és sokszor a legrosszabbra gondolna?

Figyelt kérdés
Nem úgy kell érteni a paranoiást, hogy betegesen féltékeny.
2016. júl. 31. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és elvisel a férjem :D Valamint én is elviselem az ő defektjeit,de egyébként nincsenek olyan komoly dolgok és én sem vagyok az a nagyon negatív ember aki mindent túlaggód,de azért jellemző rám vmennyire :)
2016. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Minden tolerálható egy darabig. Leülnék vele, megbeszélném vele az állítólagos problémákat, megkérném, hogy változtasson a hozzáállásán, ha nem történik semmi és továbbra is folytatja, akkor szakítás.

Semmi szükségem egy paranoiás emberre!


Egyébként, amire gondol az ember, azt is vonzza magához! (Tapasztalat és tény!!!)

Tehát csak így gondoljon sokszor a legrosszabbra!!

2016. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fru_ ***** válasza:
Nehezen. Barátban volt ilyenem, azt nem bírtam.
2016. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!