Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már valaki egyszer nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már valaki egyszer nagyon szeretett valakit, tud utána mást is úgy vagy jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan dolog nyomasztja a lelkem, aminek nem biztos hogy kéne, de leírom a dolgot. Nekem van egy barátom, ő az első nekem, előtte csak kavargattam(nem szex). 1,5 éve vagyunk együtt, előttem mielőtt velem összejött kb 1,5-2 éve volt egy barátnője, aki az első igaz szerelme volt, fél évet jártak, de annyit tudok hogy a csaj átverte és egy másik pasi miatt ott hagyta. Fél éve jártunk amikor ráakartam kérdezni erre, vagyis amikor először szóba került, és a barátom tök ideges lett rám, és lecseszett h ne kérdezgessem az exéről.

Utána csak kavart lányokkal, és mondta h én hoztam változást az életébe, boldogságot, meg szeret engem, 1,5 éve együtt vagyunk, azt mondja h a szex is velem a legjobb pedig több nővel feküdt már le, meg úgy látszik ahogy rám néz h odavan értem. Csak kb 1 hete beszéltem a barátom egyik legjobb lány barátjával, és vhogy szóba jött ez a régi kapcsolata, mert a barátom egyébként régen tök más személyiség volt, és eléggé olyan aki elnyomja magába a dolgokat, így a problémákat sose tudom vele megbeszélni ami kiborit. Ezt mondtam annak a lánynak is és mondta h szerinte az a kapcsolata az oka, mert h a barátom nagyon szerelmes volt, mindent megadott volna érte és rettenetesen összetört a szíve, és ideges lett bármikor amikor a lányt szóba hozták. És nem tudom, tudom hogy ez jó pár éve történt, de 1 hete ezen kattogok h mivan akkor ha ő volt neki az igazi? én meg csak a 2. vagyok, és engem kevésbé szeret? mert érzemh szeret, de nem biztos h szerelmes. sőt nem hiszem, meg nem tudom mennyire viselné meg ha elhagynám, mert 1,5 év után nem az a fajta már aki küzd, meg romantikus. Csak h lehet az h ha azt a lányt szerette engem is szeret annyira vagy jobban? Csak szarul érzem magam h előttem volt olyan lány már akit talán jobban szeretett, akivel mindent elsőnek élt át, és olyan másodlagosnak érzem magam. Meg erről a lányról sose akart nekem beszélni, facen sem ismerősök, de megnéztem és nem mondom h szebb nálam vagy csúnyább, de kb hasonlóan néz ki mint én. Barna haj, zöld szem, ami a barátom esete. Kicsit szarul érzem magam mert olyan gondolataim támadtak h mivan ha a barátom azt a lányt látta meg bennem, ha nem is engem, a személyem szereti hanem belém látja a volt nőjét még szex közben is? Meg mi van ha legbelül azon a lányon nincs túl?

Nyilván ezt nem kérdezhetem meg, ha így is lenne nem lenne őszinte. Csak már egy hete ezen kattogok, és nagyon rossz érzés..meg néha azt gondolom h azért van velem mert tudja h a másik lánnyal úgy sem lehet, de ki tudja ha az a csaj nem hagyja el másért, még együtt lennének..

20L barátom 21F


2016. aug. 17. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nincs túl rajta,másképp símán beszélne róla.

A magam nevében az első szerelmembe nagyon szerelmes voltam,bármit megtettem volna érte,utána találtam olyat,akit sokkal jobban tudok szeretni már évek óta.

2016. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha másfél éve vagytok együtt az sok idő már mielőtt az előző barátnőjével lett volna.

Jobb nem bolygatnod a múltját az régen volt és elmúlt, most már veled van jó ideje.

Nem akar beszélni róla, mivel csúnyán lett vége és gondolom dicsekedni se szeretne vele, hogy kidobta a csaj másmiatt férfiúi hiúságból. Egy ilyen dolog mindenkinek rosszul esik és ha te tetted volna ezt vele hidd el ugyanez a helyzet lenne.

Ne gondolj erre és őt se emlékeztesd rá, ha kattogsz rajta és az exére féltékenykedsz nagyon nem jó, hisz ő előtted volt nem csalt meg és semmi rosszat nem tett veled.

Jussál túl rajta, hogy nem te voltál neki az egyetlen első, és próbálj meg a jelenbe élni.

Elég hülye elgondoloás mi lett volna ha a csaj nem haggya el. Természetesen azt se tudnád hogy ő létezik és lehet te is mással lennél... Ne legyél gyerekes

2016. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az egója nem dolgozta fel de attól lehet beléd szerelmes és szerethet ugyanúgy. Az első szerelem mindig mély nyomokat hagy, de nem jelenti azt, hogy nem szerethet mást később jobban. Nem mindig, sőt legtöbb esetben nem az első szerelem az igazi. Hagyd békén, viselkedj szexin, építsd az önbizalmad és annál jobban fog hozzád vonzódni. Ha viszont megérzi a bizalmatlanságod és a kétkedést, az eltávolíthatja őt tőled.
2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan felejtsd el ezt a h*lyeséget! Ne kattogj ilyeneken! Ha ezt így folytatod, megérezheti a kapcsolatod is...

Szerintem teljesen alaptalanok a gondolataid. Értem, hogy mire gondolsz, de ez nem így működik. Ha beléd szeretett (és ha másfél éve veled van, akkor így van), akkor magad miatt szeretett beléd, semmi köze ennek ahhoz a másik lányhoz.

ÉS igen...mindig van egy jobb! Én mindegyik kapcsolatom vége után úgy gondoltam, hogy soha nem találok jobb pasit az utolsónál, de aztán mindig találtam...és mindig szerelmes lettem újra és újra.:) Valószínűleg a párod is jobbnak tart annál a másik lánynál.

Az én jelenlegi párom is nagyon szerelmes volt egyébként az előző barátnőjével, neki ő volt az első és egyetlen, de a csaj szakított vele, és hát a csaj hasonlít rám kinézetre, de soha nem gondoltam, hogy azért van velem, mert hasonlítok rá. Ez nagy butaság. Egyszerűen csak így jött ki.

Mondanom sem kell, hogy a párom nagyon imád, szerelmes belém, sokkal jobban, mint az előző barátnőjébe...

Úgyhogy ne kattogj ezen, értelmetlen, csak a te agyszüleményed.

23/L

2016. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Butaság drága szívem butaság... :)

Alapból hülyeségnek tartom ezt a nagy szerelem meg Ő is igazi dumát... minden szerelem ugyan olyan jó érzés...ráborul a fejedre a rózsaszín köd és kész.

Engem is ha nem hagy ott az első barátnőm én el tudom képzelni hogy még mindig vele lennék... ez nem így lett.. nem mennék vissza hozzá soha... Voltam már azóta ugyanolyan szerelmes. Ahhoz a lányhoz se mennék vissza soha... :) Valahogy mindig hálát adok érte mikor egy kapcsolatnak vége lesz mert utólag tudom csak mérlegelni mikor a köd elszállt hogy mennyire rossz lett volna később...

A kérdésed másik része meg totál hülyeség. A barátnőd teletömte a fejed hülyeségekkel...

2016. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!