Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kövér nők miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők miért vannak eltelve magoktól és hanyagolják el magukat a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rengeteg "érzékeny" kövér nő van itt akik támadásnak veszik, ha a súlyúkat nem fogadják el. De ha valaki párkapcsolatban van miért kényelmesedik el és engedi el magát?
2016. aug. 18. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanezt a kérdést feltehetnénk a dagadt pasikról is. Azért mert valaki kövér, nem biztos, hogy el van hanyagolva. Egyébként a testsúlytól függetlenül is lehet valaki ápolatlan, vékonyan is.
2016. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Sztem van aközött különbség, ha vki azért érzékeny, mert vki tahó módon beszél a súlyáról (bálnázza, zsírdisznózza), meg ha vki azért hisztizik, mert az adott pasasnak nem jön be a testalkata. Én is kövér vagyok, az utóbbin nem akadnék ki, mert mindenkinek megvan az ízlése, és ha nem tetszem annak, akinek én, hát ez van. De senkinek nincs joga más külsejét bunkó módon fikázni, hiszen semmi rosszat nem okoznak senkinek. Főleg hogy azt sem tudod, miért kövérek. Én most 1-2 hónapja szedtem fel egy gyógyszer miatt 20 kilót pluszban (előtte is túlsúlyos voltam, de nem a kifejezetten kövér kategória), épp a leadásán vagyok.


Amúgy meg az, hogy vki kövér, nem egyenlő azzal, hogy elhanyagolja magát párkapcsolatban. Ugye itt van az én példám is. De van olyan is, aki kövéren kerül párkapcsolatba - akkor minek fogyjon, ha esetleg jól érzi magát a bőrében, és logikusan a párjának is úgy tetszett? Ez abban az esetben, persze, ha a higiéniája stb. marad olyan, mint amilyen a kapcsolat kezdetén volt.


(megjegyzem, az sztem is gáz, amikor egy tip-top 40-50 kilós csajszi úgy dönt, miután megszerzett magának vkit, hogy na most már megszereztem a palit, tojok a külsőmbe, mert eddig is macera volt... és mindent összezabál utána, nem mossa a haját)

2016. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok eltelve magamtól, de 10 kiló plusszal is jól nézek ki. Élem az életem, szórakozom, jókat eszem iszom a barátaimmal, vidám vagyok, jól érzem magam a bőrömben. A kapcsolatom elején (7 évvel ezelőtt) is pont ugyanígy néztem ki. Megértem, hogy valakinek ez nem tetszik, nem is kell, hogy tetsszek mindenkinek, de hogy miért kell a másikat sértegetni, azért, mert olyan amilyen? Szerintem nincs gusztustalanabb annál, mikor egy nőnek/férfinak kilátszanak a csontjai, mégsem szekálom lépten-nyomon a sovány embereket. Nekik így jó, akkor legyenek ilyenek, franc se foglalkozik velük. Attól, hogy valakin van plusz közel sem biztos, hogy igénytelen. Sovány meg átlagos emberből is van bőven igénytelen, ez nem csak a kövér nők "kiváltsága"...
2016. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Újabb 1000-ik ilyen kérdés+általánosítás.Hiába kérdezed meg te is,a válaszok itt is ua-ok lesznek, mint a többinél...
2016. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha valaki duci nővel van igen is fogadja el a párját úgy ahogy van...

Ne akarja megváltoztatni, mert ha azt akarja más legyen, nem szereti igazán!

Az van eltelve magától aki nem elégedett a másikkal saját igénye szerint akarja formálni...

2016. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

ez tény,hogy párkapcsolatban sokan kényelmesednek el. de nem csak a nők. hány olyan pasit tudok,aki fénykorában adott magára és tényleg jól nézett ki.aztán pár év kapcsolat után jött a sörhas, az ápolatlanság(nem fürdött és mosott fogat minden nap stb).. férfiaknál is ugyanúgy megvan ez.

a hízás más dolog. de ez ellen lehet tenni közösen,hogyha zavarja mindkét felet. pl mi is betunyultunk a párommal egyszer. utána együtt jártunk sportolni és vigyáztunk az étkezéssel is. sokkal könnyebb ketten lefogyni, mint egyedül.

de sok pasi van aki a kisujját sem mozdítja,csak leszólja a nőt,hogy jól meghízott. de ez nem motiválás. + sok nő a terhesség után nem tudja visszanyerni a régi alakját. ez is érthető szerintem, nem szabad emiatt cseszegetni valakit

2016. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosíts, a vékonyak is lehetnek ápolatlanok, elkényelmesedők egy kapcsolatban és igen a PASIK IS.


Rajtam nagyon sok plusz van, és ami ebben a szép, hogy szinte nem is eszek semmit. Kb 7-8 éves koromig szó szerint zabáltam és nem jöttek rá, miért nem hízok. Kaptam mindenféle Béres cseppet meg egyebeket de nem híztam. Aztán elkezdtem kevesebbet enni, és minden megfordult. Csak hízom, hízom és hízom. Ha eszek ha nem. Voltam vizsgálaton MINDEN eredményem normális, amin a dokik is meglepődtek hogy bár túlsúlyos vagyok eléggé, semmi tipikus betegségem nincs. Vérnyomás oké, cukor oké, koleszterin oké, pajzsmirigy oké... Semmilyen gyógyszert nem szedek... És mégis jönnek a kilók, bár most megállt, hála égnek, bár elég későn :( Egy esetben tudtam fogyni ha elképesztő módon odafigyeltem a kalóriákra és NAPONTA legalább 2 órát mozogtam folyamat. Ez egy ideig oké, de amikor két helyen plusz otthon kell teljesítened diákként nem kivitelezhető főleg hogy buszhoz vagy kötve. És ami plusz hogy nem futhatsz mert nagyobb súlyfeleslegnél árt a térdnek és nekem alapból került 2x műtésközelbe szóval kb marad a biciklizés és az úszás. Úszóhely falun nincs, ha nincs úgy időm két busz között akkor a városba se megy. Biciklizés meg egy hét után unalmas, mivel senki nem jön velem egyéb okokból - pedig szeretek bringázni.


Szóval, amíg nem tudod, kinek mi áll a háttérben ne általánosíts. Van aki lusta és erre hajlamos, van aki ha megszakad se tud tenni ellene. Pasi/ nő vékony/sovány bárkinél lehet.

2016. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki duci nővel van, az meg is érdemli!
2016. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!