Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ki mit szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ki mit szokott csinálni? Facebook

Figyelt kérdés

Tudom, nem teljesen ide való a kérdés, de nagyon érdekel, h ki mit tenne.. :D

Ha egy olyan srácnak a barátnője jelöl be facebookon, akivel te régen kavartál, akkor mi a helyes?

- Visszajelölöm, h ne legyek bunkó

- Egyszerűen visszautasítom a felkérést

- Kérdezzem meg, h mégis honnan ismerhetem? /miközben jól tudom, h nem ismerjük egymást, csak amolyan "kötekedésből" feltett kérdés!/


2016. aug. 18. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha legalább látásból ismerem, akkor visszaigazolom, hogy ne legyek bunkó. Ha halvány lila gőzöm sincs róla, hogy ki az, csak abból jövök rá, hogy egy exem új nője, hogy mondjuk közös képek vannak fenn róluk, akkor igenis megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást.
2016. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert velem éppen ez történt :D Csak így képek alapján tudom, h ki a csaj és a pasijával anno kavartunk, de netes beszélgetésnél több sosem volt köztünk.. :D Szerintem kb megtudhatta, h ki is vagyok és most bejelölt :D Csak nem tudtam, h bunkónak tűnik-e ha így szándékosan megkérdezem, h honnan ismerhetem :) Tudoooom, a legnagyobb gondom, de ez mindig is érdekelt :D
2016. aug. 18. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem, személyesen nem is ismered?

Te kavartál a Bélával és most a nője bejelölt?

Én figyelmen kívül hagynám a jelölést. Nem utasítanám vissza, meg semmi, csak hagynám a f.nébe.

2016. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, honnan ismered, mert nem emlékszel rá. Ha tényleg ilyen noname senki számodra, el is utasíthatod, nem kell ilyen visszaogazolással jótékonykodni.
2016. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. igen.. de szerintem csak leselkedni akar az oldalamon.. :D Már írtam neki, jófej módon, h honnan ismerhetem :D Hát kíváncsi vagyok :D
2016. aug. 18. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg légyszik, hogy mit írt, érdekel:D
2016. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!