Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy dolgozó pasi a csaja anyjának a pénzén megy nyaralni?

Figyelt kérdés
Nektek nem sértené ez a büszkeségeteket? Ti simán elfogadnátok ezt? Hát nem tudom, nekem a pasi helyében égne a pofám az biztos...

2016. aug. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Olyan szinten gáz, hogy számomra olyan mintha egy hímrin.gyóról írnál .
2016. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért ez nagyban függ a körülményektől is. Alapjába véve nekem is égne a pofám, de azért tudnék olyan szitut elképzelni, amikor beleférne.
2016. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Egy esetben tudom, hogy elfogadnám:


"Megyünk nyara'ni háromszázezeré' fizessé te is"

"Nekem nincs ennyim, inkább nem jövök, nem lenne fair"

"DEJÖSSZ!!!!!444"

2016. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg szituáció függő. Az én szüleim sokszor szerveznek családi nyaralást ahova az én párom és a testvéremék párjai is mind meg vannak hívva. Azt olyankor mindig anyámék fizetik sokszor éttermezni is megyünk közben, de ez nálunk így megszokott. Hálaképp a páromék meg szokták hívni apámat egy-egy sörre, de mi nem csinálunk ebből ügyet.
2016. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az anya jól áll anyagilag, akkor nem gáz. Ha ajándéknak szánja, örömet akar szerezni, akkor rosszul eshet neki a visszautasítás... Viszont illik alkalomadtán /mielőbb/ viszonozni.
2016. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ajándék, mert szeretné, hogy a lánya elutazhasson, de tudja, hogy máshogy nem engedhetitek meg magatoknak anyagilag, de neki nem gond... Hát akkor ez van. Nagyon a körülményektől függ.


Azért átlag esetben egy kicsit gáz lehet... De van az a szitu, amikor oké.

2016. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig apum allta az utazasokat exem nagy ritkan fizetett bele egy kicsit is de az pont a nesze semmi fogd meg jol kategoria volt . Ki is vagtam azt az ingyen elot ... Szoval nekem soha tobbet nem ferne bele max az hogy 10-20ezerrel kevesebbet fizet mert azt kipotolja de semmi tobb .
2016. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minket vitt 2x családostul nyaralni a nagymamám. Szerintem ebben nincs semmi, a szüleim nem tehették volna meg, hogy annyi pénzt kiadjanak. Nagyon szép helyeken nyaraltunk így együtt. Egyébként abba gondolj bele, h a pasi is a család része, ha ajándékba szeretne adni egy utat, vagy együtt mennek nyaralni az ő pénzén, akkor nem viselkedik vele kívülállóként. Szerintem első ránézésre rendben van a dolog.
2016. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Himr. ingyo.
2016. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!