Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dolgozó, értelmes, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó, értelmes, normális pasi - kiment a divatból?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és szerintem unalmas a nők számára. Dolgozok, mellette egyetemre járok, néha napján bulizok (kéthavonta 1x kb). Én egy lánnyal inkább moziba, bowlingozni, télen jégkorcsolyázni mennék randi címszó alatt, nem bulikba. Ez az "én" típusú férfiember már nem divat a nők körében? Vagy én látom rosszul a helyzetet?

2012. jan. 18. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nálam az ilyen pasi a befutó :)
2012. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a nők körében már csak a szex a pia meg a techno lehet a divat :D
2012. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is :D Persze, mondogatja minden csaj, hogy ,,Nekem ilyen pasi kell", aztán mégis valami taplóval jönnek össze... de ez ne szegje kedved, a nők 80%-ának 25 éves korára megjön a józan esze :P
2012. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3.

nekem ilyen pasim van,mint a kérdező. szóval psszt.

2012. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, te vagy a hónap dolgozója :D
2012. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért érdekes mennyit változott a csajok ízlése pár évtized alatt. A média tenné ezt?
2012. jan. 18. 19:34
 7/15 anonim ***** válasza:

A helyzet változatlan, csak a nők túl válogatósak lettek és nagyon kinyílt a csipájuk, de ha meg tudod fogni őket valahogy, akkor nyerő lehetsz így is, sőt! Mivel manapság már túl sok a nem "Te" típusú, így azért sírnak, hogy olyan kell nekik, így még nyerő helyzetben is vagy!


Csak kevés lány hiszi el és sokáig kételkednek, hogy ilyen még tényleg létezik!

Na azért a nőket sem kell félteni...

2012. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 RockyCellar válasza:
Én is ilyen vagyok 20/F min te és minden lány azt mondja bejövök neki meg minden utána meg, hogy legyünk barátok és inkább ezekkel a díszb*uzikkal járnak
2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ment ki a divatból, csak kevesebb az e fajta normális, kulturált lány/hölgy. Szerintem tarts ki, majd csak találsz élőben is egy ilyen lányt/hölgyet.
2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ne csodálkozzatok,hogy ha a nagy műmellű pic sák tetszenek nektek,akkor minden nő ilyenné akar válni :)
2012. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!