Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egytemista vs dolgozó pasi?

Figyelt kérdés

A kérdés elősorban egyetemista csajoknak szól. Kivel járnátok szivesebben egy egyetemista vagy dolgozó pasival?


Amíg egyetemre jártam volt időm (energiám/kedvem) eljárni edzeni, eléggé kidolgoztam magam, szerettem 1 héten akár többször elmenni bulizni.

Most h dolgozom ez már a múltté és inkább a nyugalomra vágyom (nem vagyok annyira "kigyúrt" se), de legalább meg tudok olyan dolgokat engedni, amit eddig nem: többször vacsorázni a városban egy jó helyen, wellness hétvége, nyaralás....


Nektek melyik a szimpatikusabb ill. mennyit számít és miért?

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 5. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az utóbbi az elég szimpatikus olyan szempontból, hogy nem kell attól félni, hogy esetleg egy drágább jegy nem jön ki a büdzséből. Félreértés elekerülése végett: én a magamát fizetem, csak a másik fél miatt kell aggódnom, hogy neki mondjuk nem annyi az ösztöndíja, vagy másra kell a pénz.

Hátránya ugye a kevesebb idő, de ezt embere válogatja, lehet hogy aki pörgős életet él, annak kifejezetten tetszik majd a tempód, és elég lesz kevesebb idő is.

Edzeni meg munka mellett is lehet...

2012. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Na ugye, mindennek meg van az előnye és a hátránya is.

Szerinted normális az olyan csaj, aki ez alapján és nem az érzelmek alapján választ?

Jaj, de jó dolgozó pasim van ezért mennyit tud majd költeni rám, szemben egy csóró egyetemistával.

2012. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Időhiány? Az ember nem lesz örökké egyetemista és előbb-utóbb mindenki dolgozni fog.
2012. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés sztem nem arra vonatkozott, hogy kit választanának, egy egyetemistát vagy egy egy dolgozót, de engem pl megnyugtatna a tudat, hogy van saját keresete.

És még mindig nem azért, hogy az én cuccaimat fizesse.

Első voltam. 20/L

2012. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egyetemista lány vagyok

barátom dolgozó ember. jobb így, hogy nyáron eltudunk menni kisebb nyaralásokra ahol a saját részemre tellik nekem az ösztöndíjból és ő is tudja fizetni magának

nem jár állandóan partyba és nem issza minmdig halálra magát

mióta dolgozik megfontoltabb, komolyodott is, nem úgy mint sok sulis haverja...

2012. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Milyen egyetemre jársz, hogy ennyi időd van?
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mind1 csak jó pali legyen, az a fontos 21/L
2012. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom egyetemista és mellette dolgozik is. Igazából nálam ez nem számít. Annyiban örülök neki, hogy dolgozik, hogy látom megáll a saját lábán. Ő tartja el magát és nem a szülei és ez nekem imponáló. :)


23N

2012. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok és a párom is. Imádok utazgatni, nyaralni, de őszintén szólva nem zavar, ha a páromnak nem telik rá. Ha összegyűjtöm az ösztöndíjamat, nekem azért kijön egy utazás, de ha a páromnak véletlenül nem, vagy csak hiányosan, én szívesen kipótlom a részét, vagy keresünk olyan "úticélt", amit mindketten megengedhetünk magunknak és álmodozunk, hogy majd ha mindketten dolgozunk, milyen helyekre jutunk el kettesben. :)

Szerintem ez így jó és baromságnak tartanám azt mondani, hogy "nem teheted meg, hogy elvigyél a Maldív szigetekre, nincs is jövője a kapcsolatunknak". Számomra ez nem számít. Elvagyunk, szeretjük egymást, kisebb kikapcsolódásokat így is össze tudunk hozni, innentől kezdve engem nem érdekel, hogy a párom is tanul, sőt örülök neki, hogy tanul, mert így kicsit jobb jövőre van kilátásunk, mintha sz*rna az egészbe! Előbb utóbb belőle és belőlem is kereső ember lesz, az én szemem előtt ez a cél lebeg és nem az, hogy most megtehessük azt, hogy ide-oda elmenjünk. Persze nem mondom, hogy nem esne jól, de szűkösebb keretből is ki lehet hozni jó kis programokat, tehát engem abszolút hidegen hagy, hogy a párom dolgozik-e avagy tanul. :) Legyenek céljai, álmai, ez a lényeg! 21/L

2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én dolgozok is és mellette egyetemre is járok, ezért másra nincs is időm :D ilyet ne válasszatok csajok :D
2012. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!