Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Impotens talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Impotens talán?

Figyelt kérdés

Van egy 45 év körüli ffi ismerősöm évek óta. Látszatra úgy tűnik szerelmes belém,vagy legalábbis izgatom a fantáziáját rendesen! Állandóan a képeimet lájkolja,nézegeti,utána kisregényeket ír,minden széppel-jóval! Találkoztam kb 4 alkalommal vele az én saját lakásomon,ahol nem történt igazából semmi. Ő masszirozgat, puszilgat és ennyi! Ha én kezdeményezek többet,elhárít!Utolsó alkalommal mikor itt volt,megfogadtam,akárhogy is,de megnézem,kitapogatom van e a nadrágjában valami? :) Már a cipzárt húztam volna le,gondoltam már sínen vagyok,de ő hirtelen kiabált egyet,hogy ÁLLJ és felugrott az ágyból,mondván belehasított a lábába,amit előtte vagy 1 hónappal műtöttek,bütyökre! Mi lehet ezzel a pasival a probléma?

Egy darabig utána nem jelentkezett,de egyszer csak megint leálltunk chatelni. Rátért megint milyen szép vagyok,hogy simogatna,puszilgatna reggeltől-estig,blablabla...

Felhoztam azt az éjszakát,miért csinálta ezt,először tagadta,aztán annyit irt rá,hogy de puszilgatott és masszírozott.

Háát mondom egy nőnek ez kevés!

Már arra is gondoltam,a fiúkat szereti talán,de akkor miért irkál nekem? Nem értem és nem tudom hová tenni ! Ti???


2016. aug. 19. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy impotens, de szerintem inkább kicsi neki, vagy csak azt hiszi. Valahogy vedd rá, hogy beszéljetek erről.
2016. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45 évesen? Nem hiszem, hogy az a probléma, hogy kicsinek gondolja. Lehet tényleg impotens, vagy van egyéb testi, szervi problémája. Esetleg pszichikai, ami miatt nem akar többet. De itt csak találgatni tudunk...
2016. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán aszexuális.
2016. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van felesége?
2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs felesége,soha nem is volt!

Annyit kinyomoztam,barátnője volt évekkel ezelőtt!

2016. aug. 19. 22:29
 6/15 anonim ***** válasza:
A barátnőjével sem tudhatjuk, mit csináltak és meddig voltak együtt. Persze, azóta is történhetett vele valami, mióta barátnője volt.
2016. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valami biztos van vele ami nem normalis ha evek ota nincs baratnoje es hazas sem volt. Persze van aki nem hazassag parti de itt az a megerzesem hogy nem errol van szo. Beszelj vele nyiltan errol vagy ha chatelni szeret akkor kerdezd meg irasban, hatha ugy jobban kitud bontakozni.
2016. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar erről a témáról chatelni! Csak azt hajtogatja,hogy puszikákat ad nagyon sokat és masszíroz!
2016. aug. 19. 23:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Én hagynám a helyedben.
2016. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Már én is úgy gondolom,hogy felejtős!Ennek így semmi értelme !

Pedig kár érte,hogy ilyen balf.sz vagy szerencsétlen vagy beteg ,vagy a fene tudja mi baja,mert helyes,jó pasi lenne! :)

2016. aug. 19. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!