Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátomnak, hogy rosszul esett vagy ez túl fojtogató viselkedésre vall?

Figyelt kérdés

Barátom elutazott pár napra, de totál eltűnt. Naponta ír egy sms-t, hogy nem tud online lenni, mert rossz a net, meg nincs is ideje, sok a program. Egész napi beszélgetésünk 1 db sms. Rosszul esik, hogy ennyire mellőz. Nem azt szeretném, hogy egész nap nonstop beszélgessünk, de legalább egy 10-15 percet összefüggően. De 1 db smst küld egész nap. Az én sms-eimre már nem is válaszol.


Megemlítsem neki hazaérkezése után, hogy ez rosszul esett? Vagy inkább ne, mert ez taszító viselkedés?


2016. aug. 19. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mast kurogat.
2016. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyet értek az első válaszolóval. Tapasztalat...
2016. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oh... :/
2016. aug. 20. 00:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp beszélek vele
2016. aug. 20. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha pár napra elutazott akár munka vagy akár nyaralás miatt nyilván dolga van sok a programm és abba a pár napban lehet épp nem ér rá veled a semmiről beszélgetni hosszakat.

Tiszteld ha pár napig távol van töled néha neki is szüksege van térre és lehet semmi rosszat nem tesz, de épp a pár nap kikapcsolodásáva jobban esik a barátaival vagy családtagjaival beszélgetni. Nem jó ha magad mellé kötni valakit és elvárni állandóan veled foglalkozzon tartsd tiszteletbe a másik pár napos szabadságát. Hagyd őt békén kicsit foglald el magad ne mástól függj ment egy kis ragacs.

2016. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Első válaszoló a 40 %val már csak tudja hisz ott fogja neki a gyertyát.

Honnan anyátokbol tudnátok mit csinál a barátja? Uszitgatás az megy mert a sajat életetek szart se ér.

2016. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez a gólyatáboros eset? nem lehet annyira sok a program, hogy ebéd után, mosdóba menet vagy lefekvés előtt ne tudjon írni neked pár sort, vagy felhívni. Szerintem most csak élvezi a szabadságát. Az, hogy ennek van-e negatív háttere csak ti tudhatjátok.
2016. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RRR ***** válasza:
100%

azért ne egyből verd agyon,hátha van értelmes oka,amiért ilyen veled

de kérdezz rá ,persze

2016. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem Peruba utazott, akár fel is hívhatna.

Nekem minden napom zsúfolt, de tudok negyed órát szakítani arra ami fontos.

2016. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki nyugodtan. Így legalább tisztában lesz vele.


Nem hinném, h napi 10-15 perc beszélgetés annyira belegázolna a srác szabadságába. Sokkal inkább az lep meg, h a gyereknek nincs ingere arra, h a párjával beszéljen 10-15 percet. Nem hiszem el, h annyi idő alatt nem lenne miről beszélni. Én amikor távok voltam a Páromtól szörnyen hiányzott, és alig vártam az alkalmat, h beszélhessünk. És nem volt olyan dolog ami fontosabb lett volna ennél.... De persze kinek mi...

2016. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!