Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre a viselkedésre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a viselkedésre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Én (férfi) és két legjobb barátom elmentünk moziba, úgy hogy hozták magukkal barátnőiket is. Azt tudni kell, h a mindkét haverom eléggé nagy darab kb 90+ kg mindkettő. Én olyan 75-80 között. Mondta az egyik hölgy, h üljek én hátra, mert így jobban elférünk majd hátul 3-an. Erre a legjobb barátom azt mondta, h ne én üljek hátra, üljek előre. Menjen a másik srác hátra, a barátnője mellé. Mindenki mondta, h úgy kényelmetlenebb lesz, de a haverom nagyon nem akarta, h hátra üljek. Mi lehetett ennek az oka?

Tudom, h hülyén hangzik, h ez ennyire érdekel, de csak a legjobb barátomról van szó. Aki nagyon távol akart tartani a barátnôjétől. Szerintetek miért? Nem kedvel a csaj? Vagy épp túlzottan is? Az egyik lányt egész jól ismerem, a másikkal eddig csak párszor találkoztam.


2016. júl. 3. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az ő barátnőjük, ne te ülj már melléjük :D


23F

2016. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a srác vezetett. Én meg a másik srác meg a barátnője pedig el sem férnénk hátul. Egy kis autóról bedzélünk. :)
2016. júl. 3. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

legjobb barátodról beszélsz és ahelyett, hogy megkérdeznéd tőle, hogy mi a baj.. inkább kiírsz egy kérdést, noname embereknek aki se téged, se a barátodat, se a barátnőjét nem ismerik.. hogy mondják meg mi a baj..


Ezzel az erővel a jövő heti lottószámokat is kérhetted volna.

2016. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád.
2016. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!