Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan lányok, akik egyáltalán nem keresnek kapcsolatot? Ez miért jó nekik?

Figyelt kérdés
Értem azt alatta, hogy ha felbukkan náluk egy pasi akkor se tesznek semmit.
2010. ápr. 20. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet: nincs önbizalmuk, félnek a csalódástól, túl gátlásosak, esetleg még fiatalok, vagy szimplán nem érdeklik őket a srácok...
2010. ápr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nahát,ez én vagyok. :) Az előző válaszoló jól összefoglalta.Még kiegészíteném azzal,hogy az egyedüllétet annyira meg lehet szokni alap életformaként,hogy egy idő után már az akarat sincs meg a változtatásra.Olyan,hogy nem érdeklődik valaki a másik nem iránt,szerintem nincs,csak baromi jól el lehet fojtani.Ez egy kényelmes,kockázatok nélküli életforma.


23/L

2010. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És soha nem is vágysz arra, hogy társad legyen?
2010. ápr. 20. 02:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Elméletben természetesen vágyom rá,de a valóságban annyira bizalmatlan vagyok,és félek a csalódástól,hogy nem merek belemenni ilyesmibe.Azért titkon reménykedek benne,hogy egyszer valaki kigyógyít... de ez ördögi kör,amit a megszokás csak erősít.Szóval nem sok esély van rá.
2010. ápr. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még annyival kiegészíteném,hogy nem is volt soha komoly kapcsolatom,csak ilyen kis szösszenetek,úgyhogy nem is tudom,mit hagyok ki.Én úgy látom ezt az egészet,hogy legalább az illúzióimat őrzöm.

Ez csak egy tipikus védekezési reakció.Amire az ember nagyon vágyik,annak ösztönösen fél az elveszítésétől,ezért eleve elutasítja.Ezek azok a lányok,akik azért nem jönnek össze senkivel,mert félnek,hogy elhagyják őket.

Bocs,hogy ennyit írok,csak épp aktuális a téma,mert egy srác randizni akar velem,én meg már nem tudom,hogyan küldjem el udvariasan... pedig nincs igazából semmi baj vele - bár nagy vonzalomról sem beszélhetünk - csak egyszerűen nem akarok járni senkivel a fent leírtak miatt.

2010. ápr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből arra tippelek, hogy fiú vagy. Nemtudom, hány éves vagy, de azthiszem, erre tudok vlaszolni, met én is ilyen vagyok! Én a saját korosztályomban azt vette észre, hogy minden lány úgyvan ezzel a dologgal, hogy az első szebejövő srác is megfelel, aki azt mondja hogy szép a szemed. Nemcsak, hogy szerelem nem létezik számukra de még az sem fontos, hogy vonzódjanak az illető sráchoz.. csak az a lényeg, hogy mindenképpen legyen valakijük, akivel közös képeet csinálhatnak myVIP-re, meg, hog elmondhassák, hogy ők járnak valakivel. És szerintem ez annyira szánalmas!
2010. ápr. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző válaszoló vagyok. Szóval annyival kiegészíteném, hogy nálam is próbálkoztak már, de én úgyvagyok vele, hogy várok egy olyan fiúra, akiben megfog valami. :) 17 éves vagyok, és gyakorlatilag "szégyellnem kell magam", amikor kérdezik, hogy volt-e már barátom..


(Elnézést a helyesírási hibákért, nem nagyon figyeltem..)

2010. ápr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sose keresek magamnak társat. jön magától. amúgy ha éppen nincsen, és felbukkan egy, és nem teszek semmit, akkor azért nem teszek, mert nem jön be az illető. ez elég egyszerű
2010. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!