Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt akarja hogy szegyek gyogyszert de én attol félek ha szedem 2-3 évig akkor nem lehet utána gyerekem. Mert nem akarok ugy járni hogy hogyutánanem szülhetek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan félnek ettől, én 6 évig szedtem, majd abbahagytam mikor úgy döntöttünk, hogy gyereket szeretnénk, és nem volt semmi probléma és lett is egy egészséges gyermekünk.
2016. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és az olyat fog irni, amit ha normálisan beszedsz, nem össze-vissza, a gyerekvállalás előtt megfelelően abbahagysz akkor semmi gond nem lesz. Ne félj ettől, mert az égvilágon semmi gond nincs vele.
2016. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem oktalan a félelmed.

De ha ennyire félsz tőle, akkor válassz más fogamzásgátlás. Sőt lehet zokniban lábat mosni, bár gondolom a másik feled nem erre a válaszra vár.

2016. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alaptalan a félelmed. Én egy gyógyszerész ismerősömmel beszéltem erről, aki azt mondta, hogy manapság már olyanok a gyógyszerek, hogy ha 10 évig szeded, akkor is tudsz tőle szülni utána. Amire te gondolsz, az inkább a szüleink idejében tudott előfordulni, de a meddőség ott is ritka volt, inkább csak sokat kellett várni.
2016. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előtte érdemes egy rendes hormonpanel-vizsgálatot csináltatni.

Ezt mindenképp egy nőgyógyásszal beszéld meg az aggodalmaid.

2016. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,ez 30 éve volt igaz. Ma olyan alacsony a hormontartalma a gyógyszereknek, hogy ha 2-3 évi szedés után egyetlen tablettát kihagysz , akkor is jó eséllyel teherbe esel.


Ismerek két nőt is, aki azért esett teherbe, mert hasmenés miatt nem szívódott fel az aznapi tabletta, és ennyi bőven elég volt.

2016. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen ma már ritka.

Cserébe legyilkolja a libidód nullára, sokszorosára növeli a trombózis kockázatát, több év után visszerek lesznek a lábadon, és évi 2-3 kg lassú, de leadhatatlan hízást okoz.

Napjainkban a pcos népbetegség, de hát nincs összefüggés...

Az ivóvízből kivonni lehetlen, így hosszú távon súlyos környezeti károkat okoz, pl. rohamosan csökken a férfiak termékenysége.


De ettől még szuper találmány, mert a pasinak kényelmes és nem kell gumit húzni.

2016. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nő nőgyógyászom van, elmondta a pro/kontra érveket. Az jött le, hogy nem javasolja, de felírta, mert kértem. Libidócsökkenést pár kiló hízást okozott, közös megegyezéssel párommal abba is hagytam. Nem kezdeném el újra szedni az biztos. Utána jó egy év volt, mire visszaállt a ciklusom.
2016. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk mielőtt elkezded szedni, normálisan megvizsgálnak( legalábbis amelyik nem szarik bele) és így nem lehet bajod tőle. Ha meg mégsem jön be a gyógyszer épp, mint az utolsónak, akkor egyszerűen váltasz másikra, mert egyénileg lehet hogy ami neki nem jött be, neked tökéletesen működik.


Én pl 4 évig szedtem egy adottat, majd mivel 25 évesen durva pattanásaim voltak még, így kértem hogy váltsunk olyanra, ami jó arra is.

Az elsőtől amit 4 évig szedtem, soha semmi bajom nem volt, max a mellem egy picit teltebb volt, de ez csak jó :), a libidóm is ugyanolyan maradt, semmi egyéb hatást nem észleltem magamon.

EZ a másik meg, - amit megjegyzem kivizsgálás nélkül csak leszarta doki, és jól van akkor legyen ez alapon írt fel- , ez meg durva volt, nem jött meg egy az egyben, még több pattanás jött ki rajtam, szerintem a hangulatomra is hatott azért (is) voltam érzékenyebb stbstb.

Na, ezután most abba hagytam az egészet, nem váltottam vissza én sem, de ha egyszer újrakezdem, akkor csakis azt fogom szedni, amit 4 évig szedtem.


Ezek már modernkori fogamzásgátlók, elég hamar teljesen kiürülnek én úgy tudom a szervezetből ( talán 1 hónap),

és 2-3 hónap után már ideális elkezdeni a baba projektet, legalábbis sok helyen ezt írják.

Ha a megfelelőt szeded, nem lesz tőle semmi bajod. ÉSs gyereked is lesz. :)

2016. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!