Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem képes magát kontrollál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem képes magát kontrollálni részegen az minek iszik annyit?

Figyelt kérdés
A párommal előkerült a téma, hogy kinek mi tartozik bele a megcsalás kategóriába. Én mondtam, hogy az, hogyha más lánnyal csókolózik az nekem már bőven benne van a kategóriában. Erre ő mondta, hogy egyetért ezzel, de ha pl részeg és megcsókolja egy lány ő meg annyira lebutult állapotban van, hogy nem tud vele mit csinálni az nem szándékos az megbocsájtható dolog. Ezen felül mesélte, hogy mielőtt összejöttünk volt egy lány aki nagyon érdeklődött iránta és mikor együtt mentek bulizni, mindig meg kellett kérnie a haverját, hogy figyeljen rá nehogy rámásszon a csaj mikor részeg. Én ezt fel sem bírom fogni ésszel, hogy aki ennyire nem tud észnél lenni mikor részeg az minek iszik ennyit? Vagy ez totál normális, hogy részegen senki nem bírja magát kordában tartani?
2016. aug. 21. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért iszik annyit mert józanul sem tudja magát kontrollálni.
2016. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Részegen én pl. veszek egy 180 fokos fordulatot. Amíg józanon megszólítani alig merem a nőket, piásan előfordult már,hogy megsimogattam a arcát, egy másiknak, miközben táncoltunk, a tánctér közepén benyúltam a bugyijába. A nyelvem is jobban megered, ha iszom, ezzel nem is lenne gond, csak sokszor túlzásba vittem.
2016. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint sokszor a társaság a húzó erejű. Párom pl. buliban elég nagy ivó (bár "szerencsére" nem csajozós, "csak" kötözködős fajta), és bár 32 évesen már nagyon jól tudja, hol van neki a határ, ha nagy bandázós haveri este van, akkor ennek ellenére is iszik tovább - mert a haverok is isznak, kínálnak, töltenek, és ciki nemet mondani, főleg így, hogy anno huszonévesen kivívta a címet, hogy ő a főalkesz... Persze másnap nem büszke rá, és megfogadja, hogy többet nem, de hát ismerjük az ilyen esküket. :)


Egyébként alapvetően nagy igazság, hogy aki részegen nem tudja magát tartani, az józanul se. Én pl. tökéletesen tudom magamról, hogy vagy józan maradok, vagy totál berúgok, nincs köztes határ, mert rosszul bírom a piát. Persze, ha már buli van, és mindenki iszik, akkor nyilván én is. :) Ennek ellenére nő létemre még senki nem mászott rám hullarészegen sem, és én sem kezdtem ki senkivel, ha nem akartam. Részegen is mindig tudtam nemet mondani, és meglepő módon nem én vagyok a "véletlen megerőszakoltak" tipikus áldozata sem.

Amelyik barátnőm ilyen helyzetekbe keveredik, ő józanon is megtenné ugyanezeket, ha lenne elég bátorsága hozzá. Ehhez kell a pia. :)

2016. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most miért kellet lepontozni a válaszomat? Részegen ilyen vagyok, nem hetek róla, egyébként igen ritka az az alkalom, hogy hülyére igyam magam, spicces is vagy egy éve voltam utoljára.
2016. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bockes válasza:

"Vagy ez totál normális, hogy részegen senki nem bírja magát kordában tartani?"


Valószínűleg még nem voltál teljesen matt részeg. Persze ez csak jó.


Hát igen. Tény, hogy erről mindenkinek megvan a saját maga véleménye. Nekem kettős is.


1,


Igen, gáz, nem tisztel, vagy akkor meg minek iszik annyit, stb.


2,


Nem gáz, az alkohol hatása, semmi köze az érzelmekhez, kémia meg bódult állapotban lévő valami az egész.


3,


A lényeg, hogy valahogy dűlőre jussatok. Amit leírtál, az alapján nem azt mondta, hogy részegen megcsalna, és szerinte az nem lenne megcsalás. Hanem, hogy ez volt, mielőtt összejöttetek. Ha most azt mondja nem tudna uralkodni magán, szerintem még az sem akkor hiba. Az egyetlen hiba ez lenne: tudja, hogy sok piára mindenkit összevissza-csókol, majd mégis sokat iszik, és megteszi,úgy, hogy tudja, hogy te ezt megcsalásnak veszed.

2016. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban emberfüggő. Jómagam, ha satu részeg vagyok (ritkán fordul elő) akkor - érdekes módon - még a szokásosnál is jobban kontrollálom magam. Pl.: lehet, hogy állni is alig bírok, de arra nagyon odafigyelek, hogy ne hagyjak el semmit, ne törjem el a telefonom, órám, ne kenjem össze a ruhám, stb.


Hmm. Másrészt viszont a nőkkel ilyenkor tajparaszt vagyok, ami alkohol nélkül nem fordulhatna elő...


(azért iszik annyit, mert jólesik néha resetelni)

2016. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!