Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen szerelmet vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmet vallott nekem, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon sokat ivott az egyik haverom, és mikor kicsit kettesbe maradtunk, elmondta, hogy szerelmes belém, és hogy szakítsak a barátommal, és legyek inkább vele. Szerintetek beszéljem ezt meg vele, vagy csináljak úgy, mintha nem is történt volna semmi? Lehet csak a pia beszélt belőle?


L/23


2016. júl. 20. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván nem a pia beszélt belőle, csak egy gyáva szar, hogy ezt elmondja józanul.
2016. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D szerelmi bánata volt
2016. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos az alkoholtól egy kicsit eltorzul a gondolkodás. Lehet tényleg tetszel neki de másnap reggelre a nutellás kenyérért lesz oda jobban. Szóval én nem venném komolyan...
2016. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól az ember őszinte lesz, de szerelmes nem. Valószínűleg te jobban meg tudod ítélni, hogy az adott helyzetben az adott emberek közt mi lenne a célravezető. Szerintem várd meg, míg találkoztok, és ha azt látod rajta, hogy zavarban van, hogy kínos neki, akkor célszerű lenne tisztázni a dolgot. Ha ő úgy tesz, mintha nem emlékezne, akkor te is tégy úgy!
2016. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!