Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen frusztráltak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen frusztráltak az alacsony pasik a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor ezt látom......minap szállunk fel egy buszra és épp száll fel egy 160 cm-es vagy alatti 30 év körüli férfi. És egy fiatal lány eléje megy és előbb száll fel (illem az lenne hogy előre engedje) erre félhangosan el kezdi szidni a nőt hogy te büdös..... Minek tolakodsz előre....menj a......stb.


De többször észrevettem ezt az alacsony pasiknál


2016. aug. 22. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az illem valóban azt kívánja, hogy előre engedje. De ha valaki előretolakszik, akkor egy bunkó. Valószínűleg akárki tolakodott volna elé, ugyanúgy beszólt volna rá az emberke.
2016. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem azért,mert alacsony, csak ilyen paraszt volt és kész.


Viszont a környezetemben van több alacsony pasi,magasabb nővel. Valahogy érezni rajtuk, hogy a magasságuk miatt vannak komplexusaik. Pl az egyik szorosan a nő mellett megy mindig, hogy a nő úgy görnyedjen, hogy ne legyen annyira feltűnő, hogy alacsony.

2016. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenekbe bele kell rúgni! Tetves gané mind!
2016. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 190 magas vagyok, de valszeg a hajánál fogva rángattam volna le az ótvar0s r1bancot ha elém tolakszik.
2016. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a csalódottság általános. Én spec 192 centi magas vagyok, de ugyanúgy nem tudok megbízni a nőkben (viszont nemszoktam lekvázni meg ócsárolni őket, főleg nem oknélkül)
2016. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A buszon a gyerek alapból bunkó, ócska alak volt. 180 centisen is ugyanannyira bunkó lenne. Hasonlóan a #4-es vàlaszolóhoz.
2022. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!