Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mi a véleményetek a fiú viselkedeseről?

Figyelt kérdés
Mosolyog mikor meglát néha medsziről integet maskor viszont amíg én nem köszönök észre sem vesz. Érdeklödik, sokat kerdezz minden féle dologról, ami velem kapcsolatos néha pedig hozzám se szól. szemembe néz mosolyog mindig. Akkor beszél magaról ha kérdezem. Mostanaban még a kapcsolataimrol is kérdezett és ő is magátol meselt. Azt mondta szeretne egy barátnőt. Másnap megint semmi közeledés de ha kérdeztem azért valaszolt. Magatól nem csak bamult. Gyakran piszkalódik, de ezt csinalja más lánnyal is. Párszor konkrétan kétszer megdicsért ahogy kinézek. Vélemény? Normalis ez igy? Merte halad ez?
2016. aug. 22. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Tini kategoria
2016. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Disszociatív személyiségzavara van.
2016. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem Tini sajnos akkor meg ertenem
2016. aug. 22. 17:03
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy zavara van........
2016. aug. 22. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig a 2. válaszoló válaszának van némi alapja....
2016. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mas otlet? :)
2016. aug. 22. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki az biztos de valószínűleg bátortalan és nem mer lépéseket tenni. Én is viselkedtem így amikor 14-15 évesen nagyon tetszett egy lány és nem tudtam illetve inkább nem mertem felé közeledni egyértelműen. Persze mondanom se kell, hogy nem lett enyém a csaj. Hány éves fiúról van akkor a te esetedben szó mert mint mondták előttem ez eléggé tinédzserféle viselkedés.
2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
22. Viszont van pasim még. Tudja, de azt is hogy nem jovunk ki mar jol.
2016. aug. 22. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha, így már mindjárt más, akkor lehet hogy ez tartja vissza. De az is lehet hogy csak egy csinos nőt lát benned akinek néha bókol meg ilyesmi de nincs mögötte erősebb érzelem. Nehéz megmondani. Gondolom neked sem közömbös a srác.
2016. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, de a viselkedese riaszto . egyebkent nemmtudom. Neha eleg torodo , hogy vigyazzak magamra vagy, hogy alljak ki magamét. Mikor nem figyel azaz erzesem, hogy szandekos. Lehet maganak se akarja ezt bevallani? Mondjuk szinte minsig a kozelemben van hogyha nem szol hozzam akkor is.
2016. aug. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!