Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk, Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, Lányok! Mi a véleményetek erről a fiúról és viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Ez a fiú német, de Magyarországon lakott, de utálja az országot és Németországba fog költözni ősztől. Mint már mondtam, utálja az országot, ezért minden magyar dolgot kidob és széttör. Pl.: volt 5(!) magyar érintőképernyős telefonja, azoktól is megválik (állítása szerint, széttöri őket) + 1 magyar laptopot tör szét, meg 1 magyar számítógépnek azokat a részeit, amik magyarok. Ezeken kívül kisebb magyar dolgait is kidobja, illetve széttépi és elégeti. Ilyenek például a magyar ruhái, töltői, zsinórjai, egerei, magyar írásos lapjai, lemezei, dvdv-éi, cd-éi és egyéb apró kacatok még.

Az alábbi képen ő látható. A mellette levő képen egy szemeteszsákban vannak a magyar szemeteinek egy része.


1. [link]


És a kezében lévő lap közelebbről:


2. [link]


A lapra nagyjából és röviden ennyi van írva NÉMETÜL: "Utálom Magyarországot. Szar!Szar!Szar! (és még néhányszor a "szar" szó). Ha valaki tanul németül, akkor meg fodja érteni.


Igazából ő az exem....és nemrég szakítottunk (a lap alján ott van az új csaja neve is + az ő neve), és régebben nem ilyen volt. Kedves volt és imádtam, de nagyon megváltozott. Most a leírtak és a képek alapján mi a véleményetek róla? Fiúk és lányok?

A kérdésem igazából a lányokhoz szól. Ti járnátok vele? Mi a véleményetek a fiúról? Most védem őt, de régebben tényleg nagyon nagyon imádtam őt, de most emiatt (és egyéb dolog miatt, amit most nem részletezek) nagyot csalódtam benne. Nektek mi a véleményetek?


Kort és nemet írjatok!

Köszönöm!



2012. márc. 7. 20:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*fiúk
2012. márc. 7. 20:53
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsi, az 1-2 helyesírási hibáért és mellégépelésért, de fáradt vagyok kicsit.
2012. márc. 7. 20:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Fel kellene keresnie egy szakembert.
2012. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
tessék?
2012. márc. 7. 20:57
 5/18 A kérdező kommentje:
valami vélemény?
2012. márc. 7. 20:58
 6/18 anonim ***** válasza:
magát nem akarja felgyújtani? mert ő is magyar magyar országon született magyar orvosok segítségével :D
2012. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Németországban született. 6-7 éve van itt Magyarországon.
2012. márc. 7. 21:00
 8/18 A kérdező kommentje:
és 15 éves.
2012. márc. 7. 21:01
 9/18 anonim ***** válasza:
akkor 1 gazdag p*cs anyuci apuci elkényeztetett hülye gyereke azt könnyen b*sza szét amit nem ö vet nem ö szenedet meg érte
2012. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és h h ilyen hirtelen utálta meg az országot?
2012. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!