Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fecsérelnétek energiát olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fecsérelnétek energiát olyan kapcsolat felépítésbe ahol az egyik fél nem egy felnőtt ember érzelmi szintjén áll, hanem sokkal inkább egy 12 éves gyerekén?

Figyelt kérdés
Sok más stimmelne, intelligens lenne, csak valahogy ez a része lenne egy kicsit csorba. Fektetnétek energiát abba, hogy segítsetek neki, és idővel mondjuk minden normális legyen? vagy már a kapcsolat elején elhajtanátok?
2016. aug. 22. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. És nem értem miért hiszik a nők, hogy meg tudják változtatni a pasikat. Kutyából nem lesz szalonna.
2016. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamiért az jött le, hogy a kérdező a nő. :) Ha nem akkor bocsi.
2016. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:

Hát, mivel mi magunk is hatással vagyunk a másik emberekre, kíváncsi lennék mellettem hogy viselkedne, ha tűrhető lenne, és emellett lenne benne sok jó tulajdonság is, akkor még szép, hogy fecsérelnék rá időt, sőt, még jól is érezném magam. :)

Szerintem egyébként nem az a jó, mikor egyik ember felnő a másikhoz, hanem amikor Együtt válunk felnőttekké, összecsiszolódunk igazán, megérünk a feladatra, bármi is legyen az. :)

2016. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra az, hogy egy 12 éves gyerek érzelmi szintjén áll?
2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ekkora éretlenség nem fog hip-hopp megváltozni. Ha valaki ennyire elmarad a korának megfelelő átlagos érzelmi érettségtől, azzal nem lehet mit kezdeni, és gondolom a közös jövő kérdéseihez is 12 éves szinten fog hozzáállni, magyarán magadra maradnál a problémákkal, mert nem lenne partner a megoldásukban.
2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanatot sem. Minek? Én társat akarok, nem dedót.
2016. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!