Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyennel találkozott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Ilyennel találkozott már valaki életében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőmmel fél évig voltunk együtt felhőtlenül. Bejött pár vita fél év után és azt mondta nem érzi, hogy szeretem pedig fejben tudja, meg olyan vagyok mint ami a nagykönyvben meg van írva de nem tudja mi van vele. Utána megnyíltam neki és azt mondta most már én akarom jobban mint ő azt látja. Mindent megadtam neki anyagilag, testileg, lelkileg. Tökéletes páros voltunk mások szerint is.


Az előző kapcsolata nagyon zűrös volt, drogos, alkesz volt a srác de azzal 3 évig volt. Hozhatta onnan a problémáit? Esetleg túl szép neki ez az egész? És ha túl szép az mi a francot jelent?


Azért lehetett vége köztünk mert az előző kapcsolata szar volt és nem hiszi el, hogy ez ilyen jó? Pasi 1000% hogy nincs a dologban ezt ne is szőjjük bele. Simán annyit mondott, hogy nála van valami baj de ő se tudja mi az csak bizonytalanságot érez és félelmet. Mikor kérdeztem, hogy akkor mondja meg mitől lehetne jobb annyit mondott: "Fogalmam sincs".


Kérlek valami tanácsot adjatok, mert nem tudom elfogadni ezt az indokot.



2016. júl. 30. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
20 éves ő én 23
2016. júl. 30. 17:30
 2/10 anonim ***** válasza:
A szerelemben az első nagy vízválasztó féléves korban következik el. Addigra bomlik le a szerelemhormon nagy része, és ha közben nem kapott napi szinten erősítést, utánpótlást, akkor gyakorlatilag borítékolható, hogy valamelyik fél kiszeret a másikból. A második nagy kritikus időszak 2 éves kor körül várható, aztán a 7. év az, ami megrázza a párok nagy részét. Ezeknek mindnek megvan a maga élettani magyarázata, de azt itt hosszú lenne taglalni.
2016. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez lehet ennél sokkal bonyolultabb is. Így is az.


Hagyd bélén, ne keresd, adj neki időt.


Ha szeret, úgy is visszajön.


23/F

2016. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden nap megerositettem benne hogy ertekes, szeretem. Virag a munkahelyre, csoki, kitakaritottam, csak gondoltam ra. Ez fel evig elig is volt. O maga se tudja mi baja van mert azt mondta szerelemrs belem csak ez nem jo ami most van de megfogalmazni nem tudja. Bizonytalansagot erez ennyit mondott.
2016. júl. 30. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, én ismertem állami gondozott lányt aki nálunk lakott egy ideig.

Ameddig ott volt próbáltam mindent megadni, az otthon melegét finom kajákat tényleg maximálisan azt hittem örülni fog neki. Nem érdekelte nem kért semmiből, beszökött a pasijához a kórházba inkább ott ott töltötte az éjszakát. Össze vissza sodródott hol ott hol itt találkoztam vele a városban, összességében nagyon furán viselkedett.


A lényeg: amihez hozzá szokott azt igényli. Egy sérült ember nem úgy reagál mint egy egészséges.


Ne hibáztasd, pszichológus segíthet.

2016. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szakított veled? Te hogy reagáltál rá? Azóta teljesen megszakadt köztetek minden kapcsolat?
2016. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A drogos alkesz miatt lehet, hogy vissztancolt?
2016. júl. 30. 20:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem azt mondta hogy az anyja szerint nem tudta eltemetni meg az elozot.
2016. júl. 30. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Felteheted százszor is ezt a kérdést, akkor se tudunk mit mondani. Nem kellesz eléggé. Keress olyat aki megbecsül.
2016. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos hozhatta az előző kalcsolatból ezt a bizonytalanságot. Nem tud hinni. Ezen te sajnos nem tudsz változtatni ha a szívedet kiteszed elè akkor sem hidd el. Csak ő tudna. Talán túl leèrtèkeli magát mert ezt kapta eddig, már nem tőled hamem az előzőtől ès ezèrt nem hiszi hogy lehet jó is. Ajánlok figyelmedbe egy könyvet. Pilát Gábor Tabuk nèlkül a párkapcsolatról. Nekem sokat segített
2016. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!