Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog leszek még a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog leszek még a párommal? Szeretem de nehéz idön mentem keresztül!

Figyelt kérdés
Olyan problémám lett hogy édesapám két hónapja halt meg, elötte voltak veszekedések vele amitöl depressziós lettem, abbol kigyogyultam, utánna lett az hogy apa kórházba került 1 hónap alatt itt is hagyott minket, nehézkesen de tellik az idö feledni soha nem akarom! De olyan hangulatingadozásom van hogy az valami hihetetlen ehyszer kicsatanok a boldogságtól egyszer meg olyan szomorú vagyok hogy egésznap sirni tudnék meg ooyan kavarog a fejemben hogy nem vagyok boldog a párommal, pedig szeretö imádni valo párom van akivel már 5 éve együtt vagyunk és van egy tündéri 3 éves kisfiunk de valamiért ugy érzem nem vagyok boldog a párommal, tudom most összejött minden a sok munka minden ö rá maradt és jóformán már csak este van velem és igy, úgy érzem nem vagyok vele boldog, probáltam vele erröl beszélni de azt monta ertsem meg hogy most azért csinál mindent hogy késöbb több ideje legyen ránk, de én meg mit csináljak vele ha most van rá szükségem!
2016. aug. 23. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeknek a gondolatoknak nincs itt az ideje. Látszik az írásodból, hogy mennyire össze vagy zavarodva. Gyászolsz és ez most normális.

Próbálj egy kicsit levenni a terheiből, hangolódjatok egymásra. Beszéld ki magadból a fájdalmad, gyászold meg az édesapádat.

Figyelmeztesd magad, hogy a párod bizony ott van veled a bajban és szeret téged.


Nézz szét egy homoteápiás boltban és kérj valami nyugtató hatású teát. Ettől függő nem leszel mielőtt valaki rám támad, de segíteni fog.

2016. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, megpróbálok valami nyugtató teát keresni, félévig szedtem frontint 0,25-et most két hete szedek Valerianát 3x1-t, de nagyon érzem a szorongást magamon. Nem tudom mi lett velem de nagyon nem vagyok boldog, anya négy éve halt meg apa meg most lesz majd két hónapja hogy itt hagyott minket. És nem tudom miért de nem vagyok boldog a párommal ha beszélgetek vele, meg ugy vele vagyok ölelgetem meg nyugszom, de nem érzek semmi boldogságot és ez nagyon fáj, pedig két héttel ezelött még nagyon boldog voltam vele, most meg már ott vagyok hogy még a szexet sem nagyon élvezem. Meg hiába gondolok vissza a sok szép emlékekre amiket együtt töltöttünk azok olyanok mintha csak emlékek lennének. De nem csak vele szemben hült ki a szeretetem hanem masokkal is keresztlányomékkal is olyan boldogság öntött el mikor nevetgéltün, most meg csak nevetgélek de nem igazán vagyok boldog. Az egy kisfiam aki nagyon sokat jelent nekm ö benne találtam csak meg a boldogságom. Nagyon remélem hogy páromban is megtalálom még én vele terveztem el a jövömet vele szeretném leélni az életem, remélem nem szerettem ki belöle.!!
2016. aug. 25. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!