Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én szedek fel egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szedek fel egy férfit, később a kezét is megkérhetem?

Figyelt kérdés
Végül is, ha a kezdeményezés már nem tartozik egyik nemi szerepbe sem, hanem közös, akkor később is egyenlőség van, nem?
2016. aug. 23. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha azretnéd magad megalázni akkor kérd meg a kezét, de akkor vedd is te őt feleségül és viselje ő a menyasszonyi ruhát!
2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor az is megalázó, ha nekem kell felszedni, nem? Mi a különbség?
2016. aug. 23. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze,kérd meg. És? A válasz majd kiderül... :)

25/F

2016. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, még a lábát is megkérheted. Igazán mindegy, ki kezdeményez, ki kezdeményezi a házasságot. Úgy is, csak akkor működik, ha mindketten akarják.
2016. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze szedd fel te, kérd meg a kezét aztan majd hátha ő szüli meg a gyereket is te helyetted :D

Asszony gondolkozz már az hogy felszedsz valakit még oké, na de legalább azt haggyuk.már meg a férfiaknak, hogy ő térdeljen eléd és kérje meg a kezecskédet!

2016. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Mert a kezdeményezést elveszi/elvette tőlük bárki is? Erővel, erőszakkal?
2016. aug. 23. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem imponàl ha látványosan tetszem egy nőnek de azért én akarom kimondani a nagy kérdést. Tippem te kérd meg a magad kezét csak az ő szàjàval, vagyis vezesd rà finoman nőiesen utalgatósan. Pl àllj meg az ékszerüzlet előtt, közös szgn nézegess esküvői ruhàkat. Jegyezd meg milyen jó lenne az étterem ami előtt elnentetek az esküvőtökre.... Ha ennyiből nem ért mulya ha neked olyan kell ...kérd meg.

Különben hogy,tervezted? Megveszed a gyürűt és az újjàra,húzod?? Vagy csak ràkérdezel??

2016. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak elméleti a kérdés. Egyébként pont olyan formában gondoltam, ahogy a férfiak szokták megnézni a nők kezét. De továbbra sem értem, hogy ha kezdeményezni nem csak joga van a nőknek, hanem lassan kötelességük, akkor a "nagy kérdéshez" miért nincs joguk?
2016. aug. 23. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Kezdeményezni lassan kötelességük? Te melyik világban élsz? Biztos hogy nem ebben... A mai nők 95%-a kijelenti,hogy ő biztosan nem fog kezdeményezni soha,és ennyivel el van intézve a dolog,és ezt is mint sok mást,a férfiakra hárítják...

25/F

2016. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Ááhh, nagyon érzékenyek, ha ilyenekről van szó...
2016. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!