Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye a mediterrán típusú férfiakról?

Figyelt kérdés
Biztos tudjátok, fekete haj, általában barna én esetemben kék szem, barnább bőr stb...
2016. aug. 23. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be.
2016. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hónapok óta Brazíliában vagyok, nagyon nem vonzódom hozzájuk.
2016. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos szeretik őket. Ezért is figyelik somolyogva a bevándorlási híreket és néznek le álszemérmesen, mikor a cigányság szaporodási arányairól hallani.


Na jó nem, de akár lehetne is.


De valami ilyesmi a "tápláléklánc": négerek-olasz/spanyol/portugál-arabok-keverékek-németek-svédek-japánok-koreaiak-kínaiak-eszkimók-mindenki más - magyarok

2016. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
neeeeeem, nem cigány/migráns/latinamerikai. Inkább olyan olaszos vagy nem tudom, legalábbis ha beírom, hogy italian man akkor hoz ki hasonló férfiakat mint én
2016. aug. 23. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy vannak köztük is nagyon szép példányok :)
2016. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#4


Inkább örülj, hogy az vagy és nem egy genetikai hulladék magyar-cigány-felvidéki-lengyel-kun-székely-tatár-szász-izraeita keverék, mint én. Ez így a legrosszabb mix, szerencsére ki is fog halni a család, mindkét ágon (talán nem is baj)

2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel pont ez a típus a zsánerem, az első szerelmem is ilyen volt. De nem ez alapján választok, a második szerelmem teljesen másmilyen. :)
2016. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy pontosan ugyanarra a tipusra gondolunk-e, de nekem is ez a tipus a zsanerem:). Ok legtobbszor nem meztelencsigak legalabb :D.

De amugy halkan jegyzem meg, nagyon durva hogy emiatt a "migrans uszitas miatt", mar egy ilyen kerdesnel is ez jut emberek eszebe. Kicsit gondolkozzatok mar...

2016. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ők a zsánereim *.* Mára már ilyen típusú pasim van.
2017. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!