Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik átélték a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik átélték a párkapcsolat elején az érzelmi zsarolást, írnátok milyen zsarolással próbálkozott a pasi? Behódoltatok neki, meddig tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szexuális téren kényszerített ki nagyon sok mindent az akkori párom. Ő volt nekem az első. Nem rosszindulatból tette, ő komolyan azt gondolta, hogy jót tesz velem, mert hát ő mennyi mindenre meg fog engem tanítani... De ha valamire jeleztem, hogy nem szeretném, akkor igen gyakori válasz volt az, hogy "ha szeretném, megtenném", "akart ő nekem valaha rosszat? akkor meg?" és társai.

Nem csak szexuális téren manipulált egyébként, kb. mindenbena kedvét lestem, ő alakította teljes egészében a kapcsolatot, de itt volt a leglátványosabb.

Nyolc hónapig tartott, nagyjából ennyi időbe tellett felismernem, hogy ez nem jó. Végül a srác dobott engem, mikor rájött, hogy nem tud olyanra formálni, amilyenre ő szeretne - persze én voltam a hibás.


Valamennyire kapcsolatban maradtunk, a későbbi kapcsolatai is hasonlóan siklottak félre tudomásom szerint.

2016. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem az első pasim próbálkozott ilyennel. Minden téren. Tipikusan az a " ha szeretn ez ès ez lenne" szöveggel. Hagytam magam, első kapcsolat volt, tudatlan és tapasztalatlan voltam. Aztán azt vettem észre, hogy elmarta mellőlem a barátaimat, a sulit csak évekkel később tudtam befejezni. Ha dolgoztam akkor elkérte a pénzem, hogy majd visszaadja. (2x hagytam magam)

A végén odáig fajult a dolog, hogy nem mehettem sehova, ha mégis elmentem kinyomozta, hogy hol vagyok és utánam jött.

Akkor lett vége amikor már a saját családomtól is el akart tiltani. Azt akarta, hogy költözzek oda hozzá.

5 hónapig tartott a kapcsolat, nagyon nehezen tudtam megszabadulni tőle. Utána még fél évig zaklatott, fenyegetett.

Volt, hogy este megjelent a kapuban, akkor szokott le róla amikor ráengedtem a kutyát. :D


Szóval ha rám hallgatsz az ilyentől megszabadulsz azonnal. Annyi normális pasi van, az ilyenek rohadja....nak meg egyedül!

2016. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig tartott. Sajnos első kapcsolat volt, túl naiv voltam, hogy észrevegyem magamtól. Az önbecsülésemet kinullázta, egy sz*r alaknak éreztem magam. Aztán egy újságban találtam egy cikket az ilyen férfiakról. Elkezdtem utána érdeklődni és egy-két kivétellel minden "jel" igaz volt rá. Akkor egyik napról a másikra megszakítottam vele minden kapcsolatot. Sajnos nem állt le, fél évig még zaklatott, kétszer rendőrt is hívtam rá.
2016. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendkívül határozott személyiségem van, így áldozat nem lett belőlem, de egyszer engem is megtalált egy ilyen szarjankó nyomorék. Az elején tök normális volt, aztán elkezdte mondogatni, hogyha igazán őt akarom, nem találkozok a barátaimmal, a családommal, csak vele leszek stb. Köszönés nélkül léptem le, és tiltottam mindenhonnan, mikor felismertem. Szerencsére kb két hét után ez nyilvánvalóvá vált, de tudom, hogy egy gyenge akaratú félénk valakinek kihívás az ilyen alakok lerázása.
2016. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!