Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha elgondolozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha elgondolozok néha, ha tényleg ez az amit akarok? Hogy tudnék túllépni ezeken a dolgokon.

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, 4-5 hónap után össze is költöztünk. Nagyon szeretem és ő is engem, sokat segítünk egymásnak és nem tudom elképzeni magam nélkül. Nem szoktunk veszekedni, ha valami problémánk van, ami nem szokott sokszor lenni, akkor azt megbeszéljük és akkor utána minden rendben van.

2 dolog van, amin nem tudom túl tenni magam.


1. Interneten ismerkedtünk meg és chatszexeltünk is. Miután összejöttünk véletlen találtam meztelen képeket/videókat egy másik lányról a lap topján, akivel tudom, hogy sokat beszélt abban az időben, amikor mi is chatszexeltünk. Megnéztem a képek dátumát és az is beleesik abba az időbe. Nem szóltam arról, hogy láttam, csak rákérdeztem, hogy csinálta-e azt mással is. Erre azt válaszolta, hogy nem, dehogy is, csak velem. Nekem nagyon rosszul esett, hogy nem őszinte. És amikor közöltem, hogy tudok róla, akkor is azt mondta. hogy abban az időben nem csinálta amikor velem is. Aztán kérdezgettem erről a dologról és a kérdéseim 50%ra azt válaszolta, hogy nem tudom. Azt még tudni kell. hogy amikor ez történt, akkor ő volt 21, a lány pedig 14... Nem a kapcsolatunk ideje alatt történt, de szerintem ez nagyon nincs rendben.


2. Találkozott egy ausztrál lánnyal kb 1 hónappal az elött, hogy összejöttünk volta egy buliban és állítása szerint csak 2 percet beszéltek. Aztán amikor már azért együtt voltunk egy ideje, akkor állandóan likeolgatott, meg kommentált képeket a lány melléről, fenekéről, hogy milyen szexi stb. majd írt neki egy üzetet, hogy furcsa, hogy még sose beszéltek facebookon és nagyon sajnálja, hogy nem találkoztak megint, de reméli, hogy egyszer majd sikerülni fog... tele az egész szivecskékkel. Ez is csak véletlen derült ki.

Ő azt mondta, hogy érti, hogy nem néz ki jól ez az egész, de hogy többet gondolok mögé, mint ami valójában. Én itt közöltem, vele, hogy ha megtudom, hogy beszélget ezzel a csajjal akkor én nem akarom ezt tovább csinálni..


(Ez mind május végén történt)


És nagyon sokszor eszembe jutnak ezek a dolgok és nem tudok valahogy túl lépni rajta. Ha esetleg szóba hozom, látom rajta, hogy nem akar erről beszélni, mert ő is csak elfelejteni szeretné. De ha nem kapok választ az összes kérdésemre, akkor talán sose tudok ezen túl lépni és a "nem emlékszem" nekem nem elég, viszont nem akkorom állandóan ezzel zaklatni őt.


Ezen kívül nem sokára fogunk saját albérletbe költözni, akarunk közös számlát nyitni megtakarításoknak. Tervezük, hogy gyereket szeretnénk stb.


Boldog vagyok vele, de néha elgondolkodok, hogy ez-e az amit akarok, pedig annyira szeretnem és nagyon jó ember. De megijeszt, hogy egyáltalán elgondolkodok ezen.


én 19 vagyok ő 23, mindkettőnknek ez az első kapcsolata



2016. aug. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

En konkretan kihajitottam volna ezt a csavot, mint azt a bizonyos macskat a dolgara... latszik, hogy elso kapcsolatod. Majd kesobb rutinosabb fel fogod ismerni az ilyen hazudozo patkanyokat meg azt is hogy mikor kell oket kidobni (segitek ezt a peldanyt azonnal).

Mondjuk azt nem ertem hogy hogyan tudsz vele egyutt lenni, ferfikent tekinteni ra mikozben o egy 14 eves gyereklannyal chatszexelt. Ez konkretan gyomorforgatoan undorito.

2016. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit szamit hogy mi volt elotted?

A baratomnak is voltak csajai sot menyasszonya is elottem, nekem is voltak kalandjaim. De egyutt vagyunk es ez nem veletlen.

2016. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért számít, hogy mi volt elöttem,mert hazdott róla. Nem érdekel a többi lány amivel lefeküdt, vagy csókólózótt.

Én nem hazudok, ha nincs rejtegetni valóm és magamból indulok ki. Ez nyugtalanít. Ezen kívül nem illik bele ez a 14 éves csajjad amit csinált az értékrendembe, főleg, hogy láttam is belőle részleteket.

2016. aug. 26. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben voltam egy exemmel,chaten ismerkedtunk meg,chatsex,video minden volt.. Szerelmesek lettunk,taliztunk,osszejottunk es csak ugy ragyogtunk .. Egy ideig.. Megigertette velem, hogy ne chateljunk(csinalta..) aztan facen is tudtuk egymas jelszavat es ott is volt kep tetsziktol uzikben flortig,szex tema stb.. A vegere kesz idegroncsa tett es hazavagta az onbizalmam.. Fiatalok voltunk 19evesen jottunk ossze es 20evesen szet.. O mindent megtehetett,lehetett feltekeny,en nem.. Aztan nevnapomon felvetette az edesharmast en kb majdnem megfulladtam mer panikjott ram.. Aztan mi lenne ha egyutt maradunk de megis barkivel lehet csak ne elmenybeszamoljunk.. Mindig kitalalta hogy nem erez semmit,nem szeret aztan szakitott,volt hogy en es elso 2alkalommal konyorogtem,koviknel o konyorgott.. Vegul nyugati pu.nal nyogte be had lassa mindenki az osszeomlasom ugy, hogy tudta a reakcioim.. Mikor osszejottem utana massal jott a cuccaiert es a sracrol faggatozott,szereted,meg hol ismerted meg,megvagytok stb.. Erre volt magomlese vagy beteg volt..

En is beteg voltam nagyon hogy hagytam es banom hogy nem kuldtem el az elso jelnel mikor sirva hivta fel anyum mer nem veszem fel a telefont.. Anyu meg jajj megbanta!! Jott egy csokor viraggal sulim ele es akkor nem voltam serult :P

2016. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem illik bele az értékrendedbe, amit a 14 éves lánnyal csinált, akkor még miért vagy együtt vele?
2016. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!