Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem megcsalt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem megcsalt már néhányszor a házasságunk alatt, akkor hülye vagyok ha akarok egy második gyereket?

Figyelt kérdés
Ki lehet fejteni bőven is,ne finomkodjatok,hátha az majd észhez térít,mert jelenleg az eszem tudja amit tudnom kell,de a szívem meg majd megőrül még egy gyerekért.
2016. júl. 22. 10:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Az az epic, hogy simán elnézed neki a megcsalásokat. Kicsit sem lehetsz felszínes...
2016. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem okos vagy. ;-)
2016. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Itt mindenki azt mondja majd dobd ki. Szerintem minden a kapcsolat minőségétől függ, és persze a családhoz való hozzáállásától. Normális-e a gyerekekhez, gondoskodó, felelős ember-e stb.
2016. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha megszülsz és le leszel kötve, ő ezalatt pár évig simán nyugodtan félre k.fé.lgethet.
2016. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Elméletileg el tudom képzelni, hogy van olyan nő, akit nem zavar. De ha nem zavar, akkor jelezd neki h ne nézzen hülyének es ne titkolja.

Es ha még a gyerekekhez is jo es egyebkent jo férj..


Azert ehhez eleg sok nagyon valószínűtlen dolog kell egyszerre teljesüljön.

2016. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Már akkor hül.ye voltál, mikor az elsőt bevállaltad.

Az egy dolog, hogy időnként kikacsint a házasságból, de egyszer ottfelejti magát valami nőnél.

Szóval ha téged nem zavar, hogy idő kérdése, és egyedülálló anya leszel, akkor nyugodtan használhatod a férjed spermadonornak.

2016. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 rrrrrreennnnn ***** válasza:
0%

Nem. Te b@romi okos vagy.

Tönkreteszed 2 gyerek életét,mert egyszer úgyis betelik a pohár.

Továbbá azért becsülöm nagyra a tudásod és értékrended,amiért a férjedet donorként hasznälod,ugyanis te nem családot alapítottál.

2016. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Költőnő? ***** válasza:
55%
A gyereknek nem hinném h jót tennél, tudod ő nem kéri az életet. Ne légy önző.
2016. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A férjem önként és dalolva vállalja a "donor" szerepet,folyamatosan rágja a fülem,hogy szüljek még egyet,meg szeret,meg többet nem csal meg,csak nehéz neki hinni.Szóval azért nem olyan ártatlan lélek ő,hogy sajnálni kelljen :) a megcsalások 2 éve derültek ki,és ezek évekkel korábban voltak,akkor nagyon kínlódtam,de már meg volt a gyerek,és úgy voltam vele,nem most történt.Talán hiba volt,hogy nem váltam el rögtön nem tudom.Attól én is félek,hogy egyszer majd lelép,persze ő ezt cáfolja.Pénzem van,biztos munkám,egzisztenciám van/volt tőle függetlenül is.Nagyon nehéz a szívem ellen dönteni,mert soha nem egy gyereket akartam,de úgy tűnik kénytelen leszek megalkudni.
2016. júl. 22. 11:30
 10/24 A kérdező kommentje:
Igazad van Költőnő,de nem hiszem hogy én lennék önző,hiszen nekem lenne nehezebb de a gyereknek meg lenne egy testvére,egy támasza,egy bajtársa.Innen is lehet nézni.
2016. júl. 22. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!