Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a pasim nem bírja ha illatosított kozmetikumot használok? ( illatos tusfürdő, parfüm, szappan)

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, és amikor vele vagyok nem használhatok csak majdnem illatmentes vagy babaszappanokat, mert állítólag rosszul van minden mástól. Parfümöktől öklendezik azt mondja, az illatos tusikat vagy szappanokat utálja, pedig vettem már enyhe púdereset is. Igazából én szeretném használni , mert szeretem a finom és jó illatokat. Ez valami hiszti lehet, vagy komoly szerintetek?

#érzékenység #szerelem #illat #párkapcsolat #párkapcsolati konfliktus #érzékenység az illatokra
2016. aug. 26. 22:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Volt ilyen párom. Konkrétan a lakásból kizavart, ha dezodort vagy egyéb illatszert használtam, és minden alkalommal vérig sértődött, hogy én nem vagyok rá tekintettel, és bezzeg a családja elfogadja, hogy ő nem bírja az ilyesmit.

Más miatt lett vége ugyan a kapcsolatunknak, de valószínűleg amúgy sem bírtam volna ezt hosszú távon. Számomra ez már eléggé hisztiszagú, noha nyilván nem ok nélkül találta ki ő sem, hogy nem bírja elviselni, vannak ilyen emberek, oké.


És nem arról van szó, hogy pacsuliban fürödnék, vagy hogy ne tudnám elfogadni azt a véleményt, hogy nem szereti, vagy jóval kisebb mértékben szereti az ilyesmit.

Magam miatt szeretem az illatos tusfürdőt, a parfümöt, miegyebet. Én ezzel (is) kifejezem a nőiességem, jól érzem magam a bőrömben. Nyilván, ha a másiknak problémája van valamiért, akkor alkalmazkodom és a kedvére teszek - egy darabig. Na de, hogy ő mondja meg, mit használhatok? Tutira nem.

Ha már annyira tekintettel kell lenni a másikra, hogy a saját komfortérzetem rovására megy, megette a fene az egészet...

2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szólj igazat, betörik a fejed. Amúgy magadat visszaolvastad már? Legalább saját magadnak ne mondj ellent... Én nem bunkóztam, te viszont igazoltad, amit már gondoltam rólad ;)
2016. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
56%

Van, akinek érzékenyebb az orra. Amióta voltam párszor olyan beteg, hogy nagyon fáradt voltam, azóta megértem, hogy milyen az, amikor alapvetően nem rossz szagoktól, pl. egy érett (nem rohadt) barack illatától is kb. elhánynám magam. Másnak lehet, hogy ez mindennap így van. Vagy csak a nem natúrokat, vagy bizonyos összetevőt, ki tudja.


Natúrkozmetikumokból próbáltál már enyhébbet esetleg? Attól is rosszul van?


Amúgy ez elég necces, mert tusfürdőből meg szappanból még le tudnék mondani az illatosról... de parfüm... olyan helyehn dolgozom, ahol ez hozzátartozik az alap ápoltsághoz. Meg izzadósabb is vagyok... dezodorral kb. sikerül a szagok nagy részét megszüntetnem, de kell hozzá a parfüm, hogy tényleg ne érezzem legalábbis én. És mindig mneg is dicsérnek, hogy csinos vagyok, jó az illatom. Ha nem irodában, ügyfelekkel dolgoznék, akkor is nehezen mondanék le róla, de így... max. felajánlanám, hogy hazaérés után átöltözöm, megmosakszom, és akkor nem érzi...

2016. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!