Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a pasim nem bírja ha illatosított kozmetikumot használok? ( illatos tusfürdő, parfüm, szappan)

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt, és amikor vele vagyok nem használhatok csak majdnem illatmentes vagy babaszappanokat, mert állítólag rosszul van minden mástól. Parfümöktől öklendezik azt mondja, az illatos tusikat vagy szappanokat utálja, pedig vettem már enyhe púdereset is. Igazából én szeretném használni , mert szeretem a finom és jó illatokat. Ez valami hiszti lehet, vagy komoly szerintetek?

#érzékenység #szerelem #illat #párkapcsolat #párkapcsolati konfliktus #érzékenység az illatokra
2016. aug. 26. 22:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de a parfümkészítők szeretik és odavannak az illatokért :D Ő meg nem XD. Hát végig arra gondoltam, hogy hátha van valami ötlet, hogy meg tudjam kicsit győzni, hogy ez csak ápoltság és nem az ő orra elleni merénylet. Meg hogy természetes, hogy mivel a Dm-ek, Rossmannok tele vannak pl pasiknak szént dolgokkal is, amit ő nagy ívben elkerül. Azért kérdeztem hogy ez vajos csak hiszti-e, vagy igaz?
2016. aug. 26. 23:29
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is éltem olyan férfivel akit nem nyűgöztek le az illatok, van ilyen.
2016. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

én pl nőként vagyok rosszul a illatoktól

alig van 1-2 parfüm pl amitől nem fáj a fejem

a páromon is csak pár van amit elviselek és abból is keveset mert szó szerint migrénes fejfájásom lesz


sima natúr olvivás szappanom van azt használom

és illatmentes a többi kencém is


egyszerűen érzékeny az orrom rá ez van

és nem hiszti hidd el

2016. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám allergiás az erősebb illatokra. Nem hiszti, tényleg rosszul lesz a drogériákban, vagy akár ha erősebb illatú öblítőt használok. Amíg otthon laktam, nekem is mindig nagyon semleges szagom volt, aztán mikor tiniként beújítottam egy parfümöt, egyből elkezdett tüsszögni meg köhögni mellettem, pedig csak egy egészen picikét használtam belőle (egy spricc a nyakamra? Fél perc múlva már felhangzott a másik szobából anyu tüsszögése). Nem hiszti, van ilyen.
2016. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 fru_ ***** válasza:
48%

Szóval neked is van tapasztalatod olyan illatról, mit nem bírsz, de ennek ellenére meg akarod győzni a pasidat, hogy ne hisztizzen.

Szerintem szakíts vele, és szagolgasd magadat.

Te jól is jársz, ő meg még jobban!

2016. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%

Ez létező dolog, nem hinném, hogy hiszti. Ha pedig allergiás, nem fogod tudni meggyőzni. Vagy ha macskaszőrre lenne allergiás, mindenképp örökbe akarnál fogadni egy cicát, és próbálnád meggyőzni erről, hogy ez jó dolog, normális, és ő csak hisztizik??

Én se tudnék ilyen emberrel élni, vagy valami őrült nagy szerelemnek kellene hatalmába kerítenie hozzá... de ez a te döntésed, hogy le tudsz-e érte mondani az illatos dolgokról, mert hogy piszkáld, nyaggasd és duzzogj a későbbiek során, annak nincs értelme.

2016. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm a válaszokat, így egy kicsit tisztábban látok, mert tényleg azt hittem, hogy ez csak valami fura hiszti nála. Épp most néztem meg, hogy még a borotvahabja is valami supersenzitív dolog, és teljesen illatmentes. Akkor ezt nekem is el kell fogadnom. Csak gondoltam hátha szokatlan csak neki, de ezek szerint tényleg nem bírja. :/
2016. aug. 27. 11:18
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 hozzászólónak. Az arrogáns megjegyzést tartsa meg mindenki magának. Normálisan és tök egyértelműen tettem fel a kérdést, és sehol sem írtam azt hogy mindenáron meg akarom szoktatni az illatokat számára. De mivel még egy johnsons vagy palmolive tusfürdőt sem bír, felmerült bennem a hiszti lehetősége az ő részéről. A véleménykérés erre irányult, megkaptam azoktól, akik kedvesen válaszoltak. Utolsó kettőnek: kötöszködni menjetek oda, ahol ebbe belemennek. Mindenki másnak köszönöm a választ!
2016. aug. 27. 11:22
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek még javaslom, mielőtt bárhova kommenteltek, olvassátok végig a bejegyzéseket, higgyétek el sokat segít és ti sem tűntök figyelmetlennek. Mert csak hozzászólni, meg bántani és beszólni csak azért mert lehet névtelenül, szerintem ostoba dolog.
2016. aug. 27. 11:24
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

Figyelmesen végigolvastam főleg a te kommentjeidet kérdező, én látok egy kis ellentmondást:


"sehol sem írtam azt hogy mindenáron meg akarom szoktatni az illatokat számára"


AHA!


"Ő utálja, nem bírja.Ezt meg lehet vele szoktatni,"

"de azért bánt egy kicsit."

"meg tudjam kicsit győzni, hogy ez csak ápoltság "

2016. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!